Body & Earth Elements Hediye Setim

Duş jeliBody & Earth Elements 9’lu hediye setinde, 3 farklı özellikte ve renkte olmak üzere; duş jeli, vücut losyonu ve vücut için sufle var…Bu güzel sete temizlik seti adını ben koydum. Çünkü kullanınca kendimi misler gibi hissettim. Yaşadığım şehirde ya da yakınlarında Watsons bulunmuyor. Body & Earth Elements ürünleri Watsons’da satıldığı için maalesef ben kendim edinmedim bu güzel seti. Kız kardeşim yılbaşı hediyesi olarak almış bana. Ve kargoyla yollamış. Tam bir sürpriz oldu. Çok da sevindim.

Kız kardeşimin bana hediye ettiği bu güzel yılbaşı sürprizi paketin içinde neler vardı, önce bundan bahsetmek istedim. Body & Earth Elements 9’lu; duş jeli, vücut losyonu ve suflesi. Ayrıca Watsons’un ithal ettiği başka bir banyo seti. O kutunun da içinde duş jeli + vücut losyonu ve banyo lifi var. Adı Kiss Me Küp Hediye Seti. Bir de Sweet Snuggles 3’lü dudak balsamı. Bütün hepsine ihtiyacım vardı ve sağolsun kardeşim bu güzel armağanla beni mutlu etti.

Kiss Me Wave Box set

Bu seti henüz açmadım. Ona da sıra gelecek inşallah..

Gelelim, Body & Earth Elements banyo ve bakım ürünlerinin özelliklerine..

Çok sevdiğim ve söz etmek istediğim çeşidi, nar özlü olan kırmızı renkli ürünler.

Duş jeli

Duş jeli sonrasında uygulanan vücut losyonu çok güzel bir emilime sahip. Hemen emiliyor. Gayet yumuşak ve sadefsi bir his bırakıyor. Kokusu muhteşem ancak kalıcı değil maalesef. Nemlendirmesi ise orta dereceli.

Bu da vücut suflesi. Body Souffle olarak adlandırılan bu krem, harika. Hemen emiliyor. Çok güzel bir koku bırakıyor. Yumuşatıyor. Kokusu kalıcı olsaydı keşke..

Body & Earth Elements body souffle

Sweet Snuggles 3’lü dudak balsamı ise vanilya kokulu güzel bir lip balm. Hediye paketini açar açmaz, bu lip balmı da açmış ve hemencik dudaklarıma uygulamıştım. Çok sevdim. Vanilya kokusu aromatik bir terapi yapıyor adeta. Yumuşatması ve dayanıklılığı güzel. Çantamda yerini aldı bile.

Sweet Snuggles 3 dudak balsamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir