Bu Da Bi Gün Geçer Mi ? Geçmez..

yalnızlıkBu aralar müthiş bir sıkıntı var içimde. Bomboşum. Boşluktayım. Ne yaşadığımın farkındayım, ne de ölebiliyorum. Nefes alıyorum sadece. Bütün yaptığım bu. Canım çok yanıyor. Derdimi anlatamıyorum. Susuyorum. Sustukça içimde büyüyor dertlerim, boğuyor beni. Katlanamıyorum, dayanamıyorum, üzülüyorum, elimden hiçbir şey gelmiyor..İşte bu beni mahvediyor.

Canımdan can koparılmış gibi, etimden, et koparılmış gibi, sırtımdan bıçaklanmış gibi, kalbime kalem saplanmış gibi hissediyorum. Canım yanıyor. Canımın nasıl yandığını tarif edemiyorum.

Siz hiç aldatıldınız mı ? Peki kaç kez terkedildiniz ? Severek ayrıldınız mı ? Sizin de hayalleriniz avucunuzdan akıp gittim mi kum gibi ? Siz de keşkelerinizin arasında sıkışıp kaldınız ?

İhanet ve ayrılık…..

Hangisine yanayım bilmiyorum artık. Uğradığım ihanete mi, sevdiğim insandan ayrıldığıma mı..Bu iki acıyı da aynı adam yaşattı bana. Çok sevdiğim o adam ! Oysa bence mutluyduk. Bence her şey çok güzeldi, biz mutlu olacaktık.Geleceğimiz olacaktı.. Bence mutluyduk..Ama mutlu değilmişiz..

Bu kadar üzüntü çok geliyor bana. Evlere, odalara sığamıyorum. Atıyorum kendimi sokaklara. Duramıyorum. Odamı özlüyorum ağlamak için. Koşuyorum eve. Atıyorum odama kendimi. Kimseler duymasın diye sesimi, yorganların altına gizleniyorum. Ağlıyorum gözyaşlarımı yuta yuta. Bu acı geçmiyor. Geçer diyor herkes. Geçmiyor. Geçmiyor işte. Unutamıyorum. Sindiremiyorum. Affedemiyorum. Geri de dönemem. Dönecek bir adam yok artık. Ölüyorum..Allahım !

Beni biri anlar mı ?

Bir daha aşık olur muyum bilmiyorum. Bir dahası olur mu bu acının..Kendime gelir miyim ? Onu unutabilir miyim ? Öyle çok ki sorularım, kayboluyorum..

Susuyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir