Chanel No:5 Parfüm nasıl kokuyor

Chanel no 5“Yatarken ne giyiyorsunuz?” sorusuna verdiği “Sadece birkaç damla Chanel no:5” cevabı yıllardır dillerde efsane olarak dolaşan Marilyn Monroe’nun parfümü olarak bilinen Chanel no:5, ikizler burcu kokusu olarak da anılıyor. Malumunuz Marilyn Monroe da benim gibi ikizler burcu. Benim gibi derken sanırım kendimle gurur duydum. Hayır, aslında duymadım. Her neyse gelelim Chanel no:5 parfüm konusuna. İkizler burcu kokusu dediler, Marilyn bu parfümün hastasıymış dediler, atladım. Hemen bir şişe edinmeliyim diye düşündüm.

Aman Allahım! Bu nasıl olur da ikizler burcu kokusu olabilir ki..İkizler burcu haraketli, canlı, ışıl ışıl bir karaktere sahipken bu ağır koku da neyin nesi..

Ağır, kadınsı ama yaşlı kadınsı bir kokusu var. Bu parfümü sıkınca kendimi hiç iyi hissetmedim. Bende yapay durdu. Kendimi çok yaşlı hissettim..Sevmedim evet. Ne kadar efsane olursa olsun Chanel no:5 beden iyi durmadı.

Chanel no:5 nasıl kokuyor diye merak eden ben ciddi ciddi bir çeşit tütün kolonyası etkisi altında kaldım. Yalnızca bana mı öyle geliyor yoksa içinde tütün kolonyası esansı da mı var bilmem ama bu parfüm bildiğiniz tütün kolonyasının pahalı hali.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir