Çok Güzel Öpüşeceksiniz !

Öpüşmek nasıl olur, nasıl güzel öpüşülür, sevgiliyle öpüşürken neye dikkat etmek gerekir, ilk öpüşme nasıl olmalıdır, ilk öpüşmede nelere dikkat edilir, insna öpüşürken ne hisseder ? Sevgilinizle henüz hiç öpüşmediyseniz bu yazımı dikkatli okuyun. Kadınlar için öpüşmek çok önemlidir ve ilk öpüşme o ilişkinin kaderini belirler. İlk öpüşme hoşunuza gitmezse o kişiyle bir daha öpüşmek istemezsiniz.

İlk öpüşme nasıl olmalı ve nelere dikkat edilmelidir ?

İşte size öpüşmeyle ilgili çok ama çok önemli bilgiler. İlk öpüşmede, öpüşmenizin fiyaskoyla sonuçlanmasını istemiyorsanız dikkat edin !

# Bayanlar ve baylar öpüşeceğiniz zaman dudaklarınızı ıslatmayın. Bu ünlü bir şarıkıcının seyirci önünde şarkı söylemeye başlamadan önce boğazını temizlemesiyle eşdeğerdir.

# Öpüşürken diliniz kutudan birden fırlayan kukla gibi ağzınızdan çıkmasın, ağzınızın hafif açık olması yeterli.

# Erken ortaya çıkan Fransız tarzı bu öpüşmeyi hemen denemeyin. Partnerinizin bunu denemeye çalışacağından şüpheleniyorsanız; 1) Ağzınızı kapatın, 2) Ağzınız açık olsun, dilinizi çıkarmayın.

# Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz. Bu süreç yarım saat ya da 30 saniye olabilir.

# Ağzınızı partnerinizinkinden çok daha geniş açmayın. Öpüşme taklit etme değildir.
# Öpüşürken kaba konuşmalar yapmayın.

# Dilinizi partnerinizin küçük diline değdirmeye çalışmayın.

# Dudaklarda başlayan öpüşme sonrası dudaklarınızı vücudun diğer yerlerinde gezdirmek için acele etmeyin. Ay ışığı altında yuvarlanmak, gezinmek romantizmi artırabilir. Bundan sonra kontrolü ele almak sizin elinizde.

# Çoğu kişi romantizmi yetişkinliğe geçiş döneminde önemser. Herşeyin ötesinde her ikinizde sadece öpüşmeye odaklandığınızda keyif alırsınız.

# İlk öpüşmeniz sonrasında kendi kendinize “kötüydüm değil mi?” gibi sözlerle çamur atmayın. Gerçek kadınlar ve erkekler sadece bu andan zevk alırlar.

# Sadece umutsuz ruhlar karşısındakini içine çekmeye çalışır. Özellikle daha önce asla öpüşmediğiniz birine çekingen ve yasakmış gibi yaklaşıp sürpriz bir öpücük kondurmayın.