Dil öğrenmek hayal değil!

İngilizceyi Amerikalılar gibi konuşmak ister misiniz? Peki ya Amerika ya da Kanada’da İngilizce öğrenmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise dünyanın en saygın, Türkiye’nin ilk akademik İngilizce hazırlık programı olan ESLI International Türkiye bu isteğinizi gerçekleştirmek için sizleri eğitim programlarına davet ediyor.

Uluslararası geçerliliğe sahip, Amerika’daki saygın üniversitelerin İngilizce hazırlık programı olan ESLI ve başarısı kanıtlanmış eğitim anlayışı artık Türkiye’de!

Amerika ve Kanada’daki 8 üniversitede, gerek akademik gerekse genel İngilizce eğitim veren ESLI International, konusunda uzman öğretmenler ve akademisyenler sayesinde en yüksek düzeyde dil eğitimi sizlere sunmak için artık yanınızda.

Esnek ders saatleri ve özel olarak hazırlanmış sömestri sistemi sayesinde kısa sürede dil eğitiminizi tamamlayacaksınız. Ayrıca ülkemizdeki diğer İngilizce kursu veren dil okullarından farklı olarak ESLI öğrencileri  “ESLI Dil Diplomasına” sahip olmakta. Bu diploma sayesinde ABD, Kanada ve İngiltere’deki saygın üniversitelerdeki lisans ve yüksek lisans programlarına TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara ve bunlar için ayrıca katılacağınız toefl kursu ve ielts kursuna ihtiyaç duymadan başvuruda bulunabilirsiniz. Özetle ESLI sayesinde uluslararası geçerliliği olan, sağlam bir referansa sahip olacaksınız.

Artık dil öğrenmeyi ya da yurt dışında okumayı hayal etmeyin ve ESLI International Türkiye’ye gelerek hayallerinizi gerçekleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir