DOĞAL GÜZELLİK İÇİN GÜZELLİK İKSİRİ

Güzelliği etkileyen şeyler nelerdir? Sadece bir makyaj mı kıyafetler mi? Cildimiz bedenimiz ve beden sağlığımız çok büyük bir etken. Bizler bazen bu farkın arasını göremez oluyoruz. Güzelliğimizi borçlu olacağımız şey başta bedenimiz ve onun sağlığıdır. Beden sağlığı dik olmayan güçlü olmayan birisi güzel de olamaz.

Sigara içen alkol alan uyuşturucu kullanan her hangi biri bugün olmadı yarın yarın olmadı ondan sonraki gün bir şekilde gelecek zararı ve çekecektir. Bu haksızlıklar bedenden çıkacaktır. Siz ne yapıyorsanız kendinize yapıyorsanız iyi de olsa kötü de olsa.

Güzelliğim için diyerek milyonlarını uzmanlara verenler var ama kalitesiz uzmanlara adı uzman olan uzmanlara yatıranlar var. Onlarında işte çekecekleri zarar yine bedenden çıkacak.

Beden onları saklıyor ve bir süre geliyor geliyor biriktikçe de yıkmak onu içinden yıktığı gibi atmak istiyor.

Ne yediğimiz ne içtiğimiz bedenimizi nasıl beslediğimiz de çok önemli. Güzelliğimizin asıl ikrisi bunlar da saklı. Temel de yapmamız gerekenleri bilmezsek onun üzerine bir yapı kuramayız kursak da çöker.

Bir temelsiz bina bir apartman gibi düşünün bunu. Aynı o derece bir yapı olacak ve siz temelsiz halde daireleri işlemeye başlayacaksınız. Ne kadar dayanır? Ne kadar dayanır her kişi de nasıl farklılık gösteriri bilemeyiz elbette ama yıkımlar genelde hep aynı olurlar. Aniden gelir ve birden yerle bir olurlar.

Bu yerle birlikte kaybolan bir güzellik ve artık isteseniz de kuramayacağınız bir güzellik sizin ellerinizde kalır.

Elinizde böyle bir değerin olmasını istemezsiniz değil mi? O zaman yenen içen heşey özenle olucak.

Güzelleştiren maskeler gitmeden güzelleştiren kremlere gitmeden bir sağlık elde edilecek sağlık kurulacak temel atılacak sonra yapılar bir bir gelecek ve asıl o zaman sağlam bir yapınız var diyeceğiniz duruma geleceksiniz.

Güzelliğinizi küçümsemeyin ve gerçekten de onu önemseyerek artması için adımlar atarak gidin.

Meyveler yiyin. Sebzeler tüketin.

Meyve yemediğiniz gün olmasın.

Her mevsimin özel güzel meyvelerini tüketin. Meyve sularınızı taze içmeye özen gösterin. Yağlılardan uzak durun. Kilolarda aman aman uzak olsun. Bölgesel olanları da dert. Sakınmak ve beslenmeye dikkat etmek gerek.

Sitenin Meleği.