ELMANIN GÜZELLİĞE FAYDALARI

Güzelleşmek aslında çok da zor bir şey değil. Sadece zaman istiyor ve emek gerektiriyor. Adım adım çıkıyorsunuz merdivenleri bir gün daha üst basamak bir gün daha üst basamak çıkıyorsunuz. Yedikleriniz içtikleriniz çok önemli bu anlamda nasıl değerlendirme yapmanız gerektiğini biliyorsunuz değil mi?

Meyveler sebzeler deli gibi tüketilmeli diyor uzmanlar aynen dedikleri gibi her gün yenen meyvelere daha özenilmeli daha çok değer verilmeli tüketilmeli çok yağlılar yok çok tatlılar yok. Günde bir elma ile bile güzelleşmeniz mümkün.

Bir elma yemek sadece ne katar ki demeyin. Cildinizi onarıcı özelliği var. Yapılanmalar da sıkı zincirler kuruyor ve güzelliğini kuruyor. Saç diplerinizin daha sağlam olmasını sağlıyor.

Tırnaklarınıza yararları var. Üstelik de hazmı kolay bir meyvedir. Her rengini tüketmek makbuldür. Ama eğer güzelleşeyim bir yandan da kilo vereyim diyen birisiyseniz ekşi yemelisiniz.

Ekşi elma çok güzel tok tutacaktır sizi yemeklerden önce 15 dakika kadar bir önce zaman da yemelisiniz. Karnınızı güzelce tok tutacaktır. Yemeklerinizi de güzelce yersiniz ve sonun da sofradan doymuş hissinizle elmanın sayesinde kalkarsınız. Her şey bir çözüm her şey güzel bir seçenek size.

Bir elma ile tek başına bir elma ile olmaz elbette ama onun yararlarını da bilmek lazım. Yararlı olan şeyleri biriktirip biriktirip bir köşe de tutmak gerek. Bunlar birleşince o kadar güçlü olurlar ki bu bağı siz bile zaman geçtikten sonra kurtaramazsınız.

Ki kurtarmak da istemezsiniz zaten insan sağlık adına yaptığı bağı düzeni hiç bozmak ister mi. Bu bağı kurunca her şey tek düze iner ve hayatınız sağlık açısından daha da değerlenir.

Daha da zenginleşir. Bu sistem sizin önce sağlık olarak kazanmanızı sonra da güzellik olarak kazanmanızı sağlayacaktır. Her adım sizi sağlığa götürecek her adım daha da güzelleşmenizi sağlayacak. Zaman geçtikçe daha çok emek verdikçe anlayacaksınız.