Erkekler nasıl etkilenir

Erkekler kadınlarda güzel bir fizik arıyor. Sevgili hanımlar eğer fazla kilolarınız varsa mutlaka zayıflama sürecine girin. Diyete girin, spor yapın ve daima fit bir kadın olun. Ne kadar iyi, donanımlı ve zeki bir kadın olursanız olun kadınlığın onda dokuzu bakımdır. Bakımlı kadın olun. Bakımlı olduğunuz sürece erkekler sizi daima beğenecektir. Donanımlı, bakımlı, güler yüzlü ve cilveli bir kadın olmak sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Erkekler nasıl kadın sever?

Neşeli, eğlenceli, bakımlı, temiz, titiz, doğal, şık ve fit bir kadına hayır diyebilecek bir erkek yoktur. AŞIK OLDUĞUNUZ ERKEĞİ ELDE ETMEK İÇİN, onu tanıyın. Onu tanımıyorsanız nelerden hoşlandığını bilemezsiniz. Tanımadığınız erkeği etkileyemezsiniz. İlk adım o erkeği tanımaktır. İlk adım tamamsa, diğer adımlara başlayabilirsiniz.

Cilveli kadın kazanır

Ne kadar güzel bir kadın olursanız olun, asık suratlı bir kadınsanız eğer erkekler nazarında ilgi görmeniz çok zor. Erkekler kadın gibi kadın ister. Cilveli, neşeli, hoş sohbet, güler yüzlü, iyimser, tatlı dilli, tripsiz, nazlı ama bıktıracak kadar da inatçı olmayan bir kadın olmalısınız.

Bakımlı Olun

Saçınızla tırnaklarınızla, kıyafetinizle, cildinizle tepeden tırnağa tertemiz ve bakımlı olmalısınız. Her gün duş almalı, çatlak ojelerle ve boyası akmış saçla dolaşmamalısınız. Parlak, bakımlı, sağlıklı saçlar kadınların en önemli süsüdür. Tırnaklarınız tertemiz, bakımlı ve elleriniz de yumuşacık olmalıdır. Ayak tırnaklarınız da aynı şekilde bakımlı olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir