Erkekler nasıl tavlanır?

Erkekleri tavlamak kadınlar için tam bir sanat. Akıllı kadınlar, göz koydukları erkeği kolayca tavlayabilir. Erkeklerin aklını başından almak, işini bilen kadınlar için çok da zor değil. Sizin de aklınızda bir erkek varsa ve onu tavlamak için akla karayı seçiyorsanız, hoşlandığınız erkeği tavlamanın kolay yollarına odaklanın. Onu tavlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Erkeklerin sevdiği kadınlar ve erkeklerin asla hayır diyemediği kadınlar vardır. Siz hangisisiniz?

Başlıyoruz…

Erkek, tavlanmaya müsait olmalıdır. Göz koyduğunuz adam bekar mı, sevgilisi var mı, kalbi boş mu? Önce bunlardan emin olmalısınız. Aşık ve sadık bir adama kafayı taktıysanız bizden size tavsiye; hemen ölü taklidi yapın ya da arkanıza bakmadan kaçın. Böyle bir adamı aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Bir kadına, başka bir kadını sevdiğinden ayırmak yakışmaz. Ayrıca, kalbi aşkla dolu bir erkek de normal şartlar altında başka kadına bakmaz. Bakmamalı… Diyoruz ve diğer ihtimallere doğru yol alıyoruz.

Saçınız, makyaj yok gibi duran ama aslında olan hafif makyajınız, dikkat ettiğiniz güzel bir vücudunuz ve kendinize ait bir giyim tarzınız varsa bu iş tamamdır.

Saçınız ışıl ışıl parlak, temiz, toplanmış ya da dağınık ama daima güzel ve size yakışır olmalıdır. Boyası akmış, yeni evlendim sarısı ya da siyah kaş-sarı saç kombininiz varsa yanlış kadınsınız. O adam size bakmaz. Esmer ama kızıl saçlı, kısacık saçlı, bakımsız ve kırık saçlar erkeklerin gözünden kaçıyor sanmayın. Güzel ve parlak saçlar erkekler için gençlik temsil eder. Genç ve güzel kadınlara bakın. Saçları her zaman bakımlıdır. Yoksa sizin içiniz mi geçmiş? İlk kuralımız güzel saçlar.

Güler yüz, hayattan memnun haller, pozitif yaklaşım, kadınsı ses tonu, inceliği vurgulanmış kıvrak bir bel her erkeği tavlayabilir. Kadın dediğin işte bunlara sahip olmalıdır. Erkekler hayat dolu kadınlara tav olur. Onun kalbini kazanmak istiyorsanız hayatı sevmeli, ve sevdiğinizi de etrafa yaydığınız ışıkla belli etmelisiniz.

Erkeksi haller, argo ve küfür, sert tavırlar, somurtmak, yakınmak, sürekli surat sallandırmak, aşırı derecede naz yapmak ve kendini daima ağırdan satmak erkekler için eksi puan demektir. Erkekleri tavlamak için izleyeceğiniz yol; varsa bu gibi halleriniz, bunları hemen terk ediniz.

Erkekler penceresinden bakıldığında, kadın dediğin; naif, nazik, kıpır kıpır, neşeli, cazibeli, bakımlı, kilosuna dikkat eden, çok şişman olmayan, mis gibi kokan ve gülüşüyle etrafı aydınlatan enerjiye sahip olmalıdır. Çok güzel olmanıza gerek yok. Çok makyaj da yapmayın. Her gün şıkır şıkır takıp takıştırıp, giyinip kuşanıp da yapay bir şekilde dolaşmanıza hiç gerek yok. Erkeklerin istediği bu değil. Erkekler doğal kadın seviyor. İşte işin püf noktası da bu. Erkekleri tavlamak için izleyeceğiniz yol, doğallıktan geçiyor.

Öz güvenli bir kadın olmak, sizin için oldukça önemli. Öz güvenli olun. Ona aşıksanız onun size açılmasını beklemek yerine siz ona açılın. Onun sizi fark etmesini beklemek yerine, kendinizi ona fark ettirin. Onunla konuşun ve hislerinizi düzgün bir şekilde ifade edin. Bu kadar basit aslında. Basit mi dedim? Evet, erkekleri tavlamak bu kadar basit aslında. Yeter ki o erkek tavlanmaya müsait olsun.

Bilgeis Kadınca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir