Erken Menopoz İçin İbrahim Saraçoğlu Tavsiyeleri

sogan suyu kürü menopuzPcos- miyom- erken menopoz için İbrahim Saraçoğlu, katıldığı Zahide ile Yetiş Hayata isimli Zahide Yetiş’in sunuculuğunu yaptığı televizyon programında çok önemli ve faydalı bilgiler verdi. Pcos- miyom- erken menopoz sorununuz varsa özellikle dikkatlice okumanızda fayda var. Pcos, miyom ve erken menopoz sorunu olanlar için soğan suyunun faydaları ve soğan suyu kürünün uygulanış biçimi.

İbrahim Saraçoğlu’ndan Soğan Suyu Kürü tavsiyemiz var size. Sağlık sorunları için artık bitkisel tedavi yollarını uygulamak revaçta.İbrahim Saraçoğlu’ndan Soğan Suyu Kürü de bitkisel tedaviye çok güzel bir örnek teşkil ediyor.

Pcos- miyom- erken menopoz için kuru beyaz soğan suyu kürü

1 orta boy kuru beyaz soğanı dış kabuğunu soyarak dörde bölün. Burada en önemli hadise kırmızı ve mor soğan veya dış kabukları beyaz italyan soğanı kullanılmaz.

Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika üstü kapalı olarak kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce bir bardak suyunu için.(soğan yenmeyecek sadece suyu içilecek)

Soğan suyu kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Uyarı: İbrahim Saraçoğlu Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalıdır.

İbrahim Saraçoğlu Soğan suyu kürü adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir