EVCİLİK OYUNU YILDIZ SERTAÇ ÇİFTİ

Evcilik oyununa girmeden evvelinde de ilişkileri olan bir çift Yıldız ve Sertaç. Daha önceden de uzun bir ilişkileri varmış. İnişler çıkışlar her ilişkideki gibi yaşamışlar. Yıldız’ın profili bu zamana kadar ki izlemelerime göre biraz şımarık biraz bencil ve düşüncesizlikler yer aldırıyor bana. Elbette iyi yönleri de var ama önce bunlara değineceğim. Sertaç onu mutlu etmek için çok çaba sarf ediyor emek veriyor ama Yıldız bazen her zaman demeyeyim ama bazen bunun farkında olmuyor.

Sertaç yaptıklarından biraz da olsa karşılık görmek istiyor. Karışık göremeyince üzülüyor çünkü bir daha ki yapacağı bir sürpriz ya da sevindirmek için farklı bir romantik hava için hayal kırıklığına uğruyor.

Yıldız’ı bu konuda hatalı buluyorum. Sertaç’a daha ilgili olmalı onun sevgisine ve onun onu düşündüğü kadar ki düşüncelerine daha karşılıklı davranmalı değerini bilmeli. Sertaç, Yıldız mutlu olsun diye birçok adım attı ama Yıldız Sertaç kadar emek vermedi. İnşallah bundan sonraki programlarda görür ve izleriz ki bu durum değişir bu konuda kendilerini bir kınarlar.

Yani en az Sertaç kadar Yıldız da düşünceli Sertaç’ın mutlu olması kendilerinin mutlu olması için çabalar harcar. Bu zamana kadar ki harcadıkları yeterli değil demek ki eş olarak Sertaç kendini utlu hissetmeyebiliyor.

Üzülebiliyor bazı durumlarda.

İkinci favori çift olan Yıldız ve Sertaç biraz daha anlayış olarak biraz daha sevgi olarak kendilerini tamamlarlarsa daha başarılı daha mutlu olabilirler. Bu konuda gelişmeleri ilerleyen programlarla izleyeceğiz. Onlara mutluluklar ve başarılar dileriz…