Evlenecek Erkek Mi, Eğlenecek Erkek Mi ?

Evlenecek erkek mi istersiniz hayatta yoksa eğlenecek erkek mi ? Sevgiliniz sizinle eğlenmek mi istiyor yoksa evlenmek mi, bir erkeğin niyetinin ciddi olduğunu nasıl anlarsınız, niyeti ciddi olan, evlenmek isteyen erkek kendini nasıl belli eder, bir erkeğin sizle gönül eğlendirmediğini nasıl anlarsınız ? Erkekler boy boy olduğu gibi değişik huy huydur da..Her huyun kategorisi farklı bir erkeği tanımlar. Erkekleri tanımak zor değil aslında. Okuyun ve erkeğinizi analiz edin. Bakalım sizin erkeğiniz hangi kategoride..

Seven erkek nasıl anlaşılır ? Sevgilinize güveniyor musunuz ?

Erkekler, nasıl savaşırlar, nasıl severler ve nasıl öderler? Yazar kitabını “Umursamazca neşeli erkek bilgileri el kitabı’ olarak nitelendiriyor. İşte 256 erkek tipinden birkaç ilginç örnek…

Kader kurbanı

Onlar dinsel tiplerdir. Aleyhlerinde olsa bile hiç kaybetmedikleri bir inançları vardır. Çok aç gözlü olduklarından, hiç kazanamaz ve kaybettiklerini kazanmak için devamlı oynarlar. Kayıp, iflas, borç senetleri… Eğer bu tiple mutlu olmak istiyorsanız, cep harçlığınızı az tutun ve onun sizi kandırmasına izin vermeyin.

Kılıbık

Kılıbıklar, birlikte oldukları kadın yanında olmadığında maçolaşan tiplerdir. Evde kahraman bir direnişçi olmamakla birlikte, oklavayla terbiye edilirler. Hayattaki tek etki sahası gizli defterleridir ki, onu da ancak “Tek mal varlığım” dediği odası veya arabasında bulabilirsiniz.

Süslü

Dış görünüşleri için her şeyi yaparlar. Banyosunda erkek güzelliği için tüm malzemeler vardır. Gördüğü her kadına, o gün ne kadar güzel olduğunu söyler. Seyahat etmeyi sever, ama fazla da gezmez.

Ticaret adamı

Bulanık bir şekilde kazandıkları parayı, desteler halinde görünecek şekilde taşımaya bayılırlar. Her türlü fırsatı kovalayan tiplerdir. Başkalarının sırlarını, bir büyücü gibi kendilerine tapanlara bile söylemezler. Bu tipler, kendileri gibi çalışmadan para çoğaltmayı seven tiplerle çalışırlar.

Bronz vücutlu

Kendini cesurca güneşin mor ötesi ışınlarının önüne atan tiplerdir ve bu yüzden derileri enfes bronzluğa ulaşmıştır. Tatilde bütün vakitlerini, havlunun üstünde güneşlenerek geçirirler. Güneşlenirken saatlerini çıkartmazlar. Çünkü saatin izi, ne kadar çok yandıklarının göstergesidir.

Maço

Maçolar, cinsiyete göre rol dağılımını şöyle yaparlar; erkek, dövüşür, düşünür, döller. Kadın ise, alınır, korunur, yönetilir ve tabii döllenir. Üniversiteli bir maço buna “Evrim” derken, ilkokullu bir maço “Allah’ın takdiri” der. Maçolar, erkekliklerinden gurur duyduklarını sık sık ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir