Gliss Serum Renk Koruyucu 100 ml

Boyalı ve Röfleli saçlara özel Gliss Renk Koruyucu Parlaklık veren kürGliss Serum Renk Koruyucu 100 ml merak ettiğim ama fiyatını pahalı bulduğum bir saç bakım serumuydu. Geçenlerde Limango kampanyasından piyasa fiyatına göre oldukça uygun sayılabilecek bir fiyata, 9 liraya aldım. Elime ulaşır ulaşmaz da merakla kullandım. Vaat ettikleri ile elde ettiğim verileri karşılaştırmak istiyorum.

Gliss Serum Renk Koruyucu 100 ml ne vaat ediyor?

Aslında bu renk koruyucu serumun tek vaadi renk korumak. Adından da anladığımız üzere yüzde 90 oranında renk koruyacağını vaat ediyor. Bu durumda benim bu ürünü sağlıklı değerlendirmem mümkün görünmüyor. Çünkü yeni elime ulaştı ve daha birkaç defa kullandım. Kokusu çok güzel. Yalnız saç yapış yapış oluyor ve bu his benim hiç hoşuma gitmiyor.

Daha az kullandım. Yine yapış yapış oldu saçlarım. Faydalı olur mu olmaz mı açıkçası önyargılı olmak istemiyorum ama umutlu da sayılmam..

Gliss Serum Renk Koruyucu, boyalı ve röfleli saçlara özel Gliss Renk Koruyucu Parlaklık veren kür içeriğindeki UV filtresi ile renk pigmentlerini saçınıza sabitleyerek rengin saçta daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir