Hugo Boss Nuit Femme Edp

Hugo Boss Nuit EDP 30 ml Bayan ParfümüHugo Boss Nuit Femme Edp ilk kez bu hafta kokladığım bir parfüm. Açıkçası çok büyük bir beklenti içerisinde aldım bu parfümü. Ne de olsa markası güvenilirdi. Her neyse Hugo Boss Nuit Femme Edp aldım ve kullandım. Öncelikle bu parfüm hakkında ben ne düşünüyorum, bence kokusu nasıl bundan söz edeyim size. Belki almak istersiniz, Hugo Boss Nuit Femme Edp hakkında bir fikriniz olsun. Zevkler farklıdır elbet de. Ben sadece bana göre nasıl bir koku, bundan söz edeceğim.

Gayet güzel, saf ve temiz, sade ve şık, kadınca ve romantik bir koku. Ben burdayım demiyor. Yok gibi de değil üstelik. İçten içe süren, sürdükçe güzelleşen, kalıcı ve etkileyici bir kadın parfümü Hugo Boss Nuit. Sade ve şık kadının kokusu da diyebilirim. Ben sade biri olduğumdan olsa gerek bu kokuya bayıldım. Buğday tenliyim. Bana yakıştığını düşünmekle beraber esmer tenli kadınlara daha da yakışacağı kanaatindeyim.

Deneyebilirsiniz.

Siyah bir elbisenin kadına verdiği güven duygusundan esinlenerek oluşturulan Hugo Boss Nuit, sofistike şıklığın tamamlayıcısı olmaya aday bir parfüm. Modern ve şık kokularla teninizi tazeleyecek olan Hugo Boss Nuit, kadınsı notalarla son vuruşu yaparken, herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.
Hugo Boss Nuit EDP 30 ml Bayan Parfümü
Yasemin, beyaz şeftali, sandal ağacı. Göz kamaştırıcı, duyusal, sıcak. Minik, siyah bir elbise kadar kadınsı, göz kamaştıran, çiçeksi ve duyusal bir koku. Boss black kadınsı yanına övgüde bulunmak istedi ve minik siyah bir elbiseyi andıran bir koku yarattı. Basit ve zarif, üstünüzdeyken kendinize güvenli ve son derece kadınsı hissetmekten başka şansınız yok. Nuit Pour Femme ilerleyen beklentiyle dolu geceye ve sizi bekleyen heyecan dolu anlara vurgu yaparken kendinizi olabilecek en iyi halde hissetmenizi sağlıyor.

HUGO BOSS NUIT POUR FEMME ferahlatıcı ve enerji verici özelliği ile kalıcı rahatlama sağlamaktadır.

Ürün Özellikleri
Yasemin, beyaz şeftali, sandal ağacı.
Göz kamaştırıcı, duyusal, sıcak.
Minik, siyah bir elbise kadar kadınsı, göz kamaştıran, çiçeksi ve duyusal bir koku.
Boss black kadınsı yanına övgüde bulunmak istedi ve minik siyah bir elbiseyi andıran bir koku yarattı.
Basit ve zarif, üstünüzdeyken kendinize güvenli ve son derece kadınsı hissetmekten başka şansınız yok.
Nuit Pour Femme ilerleyen beklentiyle dolu geceye ve sizi bekleyen heyecan dolu anlara vurgu yaparken kendinizi olabilecek en iyi halde hissetmenizi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir