İkizler Burcu Kadını Mı Dedi Biri ?

ikizlerİkizler burcu kadın nesinden belli olur ? Neşesinden, enerjisinden, pozitifliğinden, sosyalliğinden, zekasından, hırçınlığından, özgüveninden, sıkılmasından, oflamasından, puflamasından.. Tamam tamam.. İkizler burcu olan bir kızı anlamak zor sanıyorsunuz. Oysa ikizler burcu sanıldığı gibi karmaşık bir burç değil. Net. Kendi içinde kendi doğrularını yaşayan, kendine ait bir ikizler dünyası kuran bu kadın, damarına basılmadığı sürece harika bir sevgili ve son derece sağlam bir arkadaş olur. Yeter ki onun kafasını karıştırmayın (:

İkizler burcu kadınları nasıl etkilenir, nelerden hoşlanır, nelere kızar, nasıl mutlu edilir, nasıl bir sevgili olur, ikizler burcu kadınlarının özellikleri nelerdir, bir ikizler kadınını anlamak ve tanımak için bunları okumanız yeterli. İşte size ikizler kızı !

İkizler burcu bi kızın yanında asla sıkılmazsınız. O son derece eğlenceli ve çok yönlüdür. Sizi anlar. Sizi dinler. Sizinle arkadaş olur ve kesinlikle hem gözünüze hem de gönlünüze hitap etmeyi bilir.

İkizler Kızları göründükleri kadar duyarsız değillerdir. Sahip oldukları çok hareketli düş gücüyle pek çok hayal kurarlar. Romans, bunları ifade ettikleri en kolay yoldur. İkizler’in başka kadınlardan en az iki kat daha fazla anlatacak şeyleri vardır. Bir İkizler Kızı’nın sizin öfkenize değil şefkatinize ihtiyacı olduğunu unutmayın. Tabii bu arada onun kendini bir kişiye vakfetmesini de beklemeyin.

İkizler annesi, güler yüzlü ve neşeli bir anne olacaktır. €ocukların kendisini sınırlamasına izin vermeyecektir; çünkü herhalde onların fazla üstlerine düşmeye fırsat bulamayacak kadar çok projenin peşinde olacaktır. çocuklar da onun bu bağımsızlığını taklit edecek ve bunun yararını göreceklerdir.
ikizler burcu kadınları
İkizler eşiniz uçakla gidebileceği hiçbir yere trenle gitmeyecektir. Konuşabileceği hiçbir yerde sessiz kalmayacaktır. Yardım edebileceği hiçbir yerde başını çevirip geçmeyecektir. Ve koşabildiği hiçbir yerde yürümeyecektir. Ona bunların tersini yapmak için zorlamadığınız sürece yanında hiçbir zaman sıkılmayacağınız çok renkli ve keyifli bir eşe sahipsiniz demektir.

İkizler Kızı’nın sevgiliden daha çok müthiş bir arkadaş olduğunun farkına vardığığınız zaman bunun ne kadar keyifli olduğunu hemen anlayacaksınız.

İkizler Kızları aynı zamanda huysuz biridir. Bunu böylece bilmelisiniz. Üstelik, hırçın ve küstah olduğu zamanlarda alaycı da olabilir. Aynı zamanda zeka yönünden size meydan okuyabilir. Fakat İkizler eşiniz, yaşam koşullarıyla kolay kolay sarsılmayacaktır; kesin önyargıları da yoktur. Onu sorguya çekmeyin. Siz onurlu bir insansınız. O da öyle. Bu kızın oldukça bağımsız bir bireyci olduğunu daima hatırlayın.

İkizler Kızı, bir erkeğin zihinsel yeteneklerine ve zekasına hayran olurken, öte yandan onun edebiyat ve fen bilimlerine antipati duymasına, müzik ve şiire karşı ilgisizliğinden hoşlanmayacaktır. Yeterince yaratıcı olan, baleden ve edebiyat dünyasından hoşlanan bir erkek onun çift kişiliğini yeniden canlandırır.

Kendi karmaşık karakterinin yarattığı şaşkınlığı size yük etmeden, genellikle kendine saklamayı bilir. Hayat dolu ve neşeli bir arkadaştır. Çoğunlukla canlı kişiliğiyle pırıl pırıl parlar, zekice imaları ve esprileriyle sizi eğlendirir ve dünyadaki hemen hemen bütün konularda akıllıca konuşur. Romantik bir ilişkinin gerektirdiği tüm duygusal davranışlardan hoşlanır ve sizi fethetmekte hiç zorlanmaz. O, kuşkusuz donuk, boş veya monoton bir kadın değildir. İkizler kızı “gerçekten aşık” olmak ister, ama bu onun gözünü korkutur, cesaret edemez. Anne olmayı da çok ister, ama çoğunlukla bu da onun gözünü korkutur. Karşılaştığı her erkekte başka bir güzellik bulur, ama, onun mutlu olmak için aradığı tüm güzellikleri kendinde toplayan erkeği bulmaya çalışır.

“İkizler Burcu Kadını Mı Dedi Biri ?” için 4 yanıt

  1. Bn ikizler burcuyum bnce sen kizi sevmiyosun ikizler burcu cok ozgurlukcu ve eylencelidirler ve sinirlendikleri zaman bayabi hircin olurlar

  2. Bence ikizler kadınını çok yanlış tanımışsınız ayrıca bu sadece burca değil karektere de bağlı o kişiyi tanımıyorum ama siz zaten bu kızı baştan sevmemişsiniz sevmiş olsaydınız bu şekilde konuşmazdınız !!!!

  3. kardesim hacı cavcav doru solemısn gercekten ole hıc bısıden mutlu olmuyolar

  4. Yalan kardesim yalan. Seviyorum Ölüyorum ama nasıl boyle olabiliyor ici nasıl rahat! Ben ona yazmasam aramasam sormasam onun hiç arayacağı yok. İkizler kadını mı? Aman uzak dur kardesim hayatını mahvedersin! Sakin ha ordan uzaklaş. Acı çektirmeyi, umursamazlığı seni delirtmeyi cok iyi bilirler. Ask nedir bilmezler acımasız ve katidirlar. Senin ağzına sıcarlar ama nasılsın diye sormayı da unutmazlar sırf o lanet egolarını tatmin etmek için!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir