İkizler Burcu Kadınlarını Tanımak

geminigirlİkizler burcu kadınını tanımak için hevesliyseniz, vaktiniz bol olmalı. Bir ikizler kızını tanımak ve anlamak hiç kolay değildir. Burçlar kuşağının en karmaşık kadını ikizler burcu kadınıdır. Uçsuz bucaksız dünyasına sizi kabul ettiyse, o dünyada kalıcı olmak da, yitip gitmek de sizin elinizdedir. İkizler kadını sizi göklere de yükseltebilir, yerin dibine de batırabilir. Bunu yaparken öyle ustaca oyunlar oynar ki, siz olup biteni anlamadan oyundan çıkmış olursunuz. O halde başlayalım ikizler kadınının özellikleri ve kişiliğini tanımaya..

Burcu İkizler Olan Kadınların Özellikleri

Son derece zekidir. Alaycı ve küstah tavırlar takınabilir. Esprilidir. Gülmeyi, güldürmeyi çok sever. Zeki insanlardan hoşlanır. Duygularının değil mantığının esiridir. Ağlak ve pasif insanlarla aynı ortamda bile bulunmak istemez. Neşeli, zeki, esprili, ışık saçan insanlarla olmak ister. Gözü gönlü bol olan ikizler burcu kadınları, cimri insanlardan da haz etmez. Yemek içme, gezmek tozmak, sosyalleşmek, konuşmak ve eğlenmek ikizler kadınları için nefes almak kadar gereklidir.

Entelektüel bir kafa yapısına sahip olan ikizler burcu kadınları, her konuda bilgi biriktirebilir. Bir ikizler kızının konuşamayacağı hiçbir konu yoktur. Bilim, sanat, siyaset ve sağlık gibi pek çok alanda çok çeşitli bilgiye sahiptir. Kavga etmek değil sadede konuşmuş olmak için konuşur. Gevezedir. İddialı bir kişiliği yoktur ancak her zaman yanlış anlaşılır.

Yüksek zeka, çekicilik, gevezelik ve haşarılık bir ikizler kadınını en iyi tanımlayan cümlelerdir.

İkizler burcu kadını nasıl etkilenir?

İkizler burcu kadınları duygusal değil gibi görünürler ama aslında oldukça kırılgan bir ruh yapısına sahip kadınlardır. Derinden derine çok sevilme ihtiyacı duyalar. Aşırı kıskanç ve baskıcı bir aşık olabilirler. Gerçekten aşık olduklarında sadık bir sevgili olurlar. Güzel yemekler yapmakta üzerlerine yoktur. İyi sofralar kurmak ve güzel yemeklerle misafirlerini iyi ağırlamak isterler. Zeki, neşeli, esprili, anlayışlı erkeklerden hoşlanırlar. Medeni ve çağdaş erkek arayışı içindedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir