İnci Tozu Maskesi Deneyimim

İnci Tozu maskesi diye bir maske varmış. Bim markete gelmiş. Çin malı. Aldım kullandım. Değişik yapışkan sümük gibi bir kıvamı var. İnci tozu maskeleri faydalı ve botoks etkisi yapıyor falan diyorlardı. Ben de bu nedenle merak etmiştim. Bim’e inci tozu maskesi gelince alıp deneyeyim dedim.

Bim’deki maskeden midir nedir, hiç hoşuma gitmedi. Alıp da boşuna kullanmayın derim. Bana soracak olursanız bunun yerine yumurta akından maske yapıp, peeling gibi soyun daha iyidir. Bu inci tozu adlı maskenin açıkçası hiçbir numarası yok. Zaten Çinden gelmiş. Bizim dilde maskenin bir markası da yok.

Hakiki İnci tozu çok pahalı. Nereden bulup da alacağız dedim, bulmuşken almıştım bu hazır maskeyi ama benden hiçbir fark olmadı.

“İnci Tozu Maskesi Deneyimim” için 3 yanıt

  1. ben daha yeni aldım hepimizn cildi aynı olmadığından dolayı bazı cildlere etkisi olmaya bilir,,

  2. ben bimden hem maskesini aldım hemde kremini gerçekten harika başlarde anlaşılmıyor kremi ara vermeden sabah akşam masaj yaparak süreceksiniz yüzüm kuru ve ekzemalıydı lekeler vardı rengi bozuktu 1 ay içinde yüzümün rengi açıldı lekeler kayboldu en önemlisi o pullanma kaşıntı gitti yüzüm ipek gibi yumuşacık şimdi artı ışıl ışıl oldu sağolasın bim teşekkürler

  3. bende bimde görüp çekiklere merakım olduğundan ve onların bakıma düşkün olduğunu bildiğimden 3 tane maske almıştım ve doktorların sivilcelerim üzerinde denemiş olup -ki denemediğim yöntem kalmamıştı- vermiş olduğu ilaçları solladı ilk kullanımda ne etkisi olur ki diye düşünürken sivilcelerimin söndüğüne şahit 2 ve 3 derken faydasını ben gördüm ve tüm bimlere baktım tekrardan ama kalmamıştı ben de kremini aldım ama onda maskesi kadar fayda göremedim diyebilirim -ya da çabuk bitmesin diye azcık azcık sürdüğümden de olabilir hahah :)- durum bu nette de onu araştırıyordum ama toz halini ve bilmem kaç katı pahalı halini bldum ama arayışlarım devam ediyor :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir