Kadınlar Hakkında Her Şey

aldatılmakKadınlar hakkında her şey.. Bu filmi izlemeyen bir kadın var mı hala ? Biz kadınların izlemesi gereken en önemli film diyebilirim. Neden mi ?Çünkü bizi anlatıyor, bize anlatıyor ve film içinde bir tane erkek bile yok.. Film boyunca yalnızca biz varız. Kadınlar var, aşk, ihanet, ihtiras, annelik, arkadaşlık, dedikodu, dostluk, aile, anne, hayat..Biz kadınlar, hakkımızda her şeyi erkeklerle paylaştık ve onlar hala aynı.. Neden bizi anlamıyorlar ?

Aslında konu çok basit. Bir kadınlar, nasıl mutlu oluruz ? Biz kadını ne mutlu eder ? Bir kadın neden başka bir kadının kocasına göz koyar ? Bir kadın neden kocasına sahip çıkamaz ? Bir koca, neden karısını aldatır ? Neden yedek lastik oluruz ? Kadının kadına yaptığı kötülüğü, bütün erkekler toplansa o kadına yapamaz ? Peki ama neden ?

Benim için, dünyadaki en büyük acı budur. İnsan neden evlenir ? Bir erkeğe hayatımızı armağan ederiz. Ve o gider bir gün bu hayatı ayakları altında çiğneyerek başka bir kadına tutulur. Eziliriz, aşağılanır, ayaklar altına alınırız ? Ve çoğu zaman hala o erkekle aynı yatakta yatmaya mahkum oluruz.

Siz hiç aldatıldınız mı ? Sizi hiç kocanız aldattı mı ? Peki ya, aldatıldığınızı öğrendiğinizde neler hissettiniz ? O an içinizden ne yapmak geldi ?

Aldatılan insan ne hisseder ? O an ne yapar ? Aldatılan kadın ne yapmalı ?

Bir kadın için aldatılmak nasıl bir duygu ?

O andan sonra artık giçbir şey sizi o kadar kıramaz dünyada.

Artık hiç kimseye güvenemezsin.

Artık kimse senin canını bu kadar yakamaz.

Dünya üzerine yıkılır, sen altında can çekişirsin..

Peki, aldatılan kadın ne yapar ?

Filmdeki en önemli kelime : Bir adamın karısını özlemesi için, metresinden aşırı doz alması yeterli…

Bundan ne anlıyorsunuz ?

Peki siz hiç aldatıldınız mı ?

Kadınlar hakkında her şey…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir