Karşındakinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Karşındakinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın ? Birisinden hoşlanıyorsun ve onun da senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak istiyorsun. Ya da bir sevgilin var fakat aklın da onun seni sevip sevmediğine dair pek çok soru işareti var. Acaba sevgilin seni söylediği gibi gerçekten seviyor mu, seni sevip sevmediğinden emin olmak istiyorsun.Belki bu sevgi belirtileri senin de işine yarar. Umarım sevdiğin insan seni en az senin onu sevdiğin kadar seviyordur. Ama sevmiyorsa üzülme. Unutma altının değerini ancak sarraf bilir.

Seni ailesine ve yakın arkadaşlarına tanıttı mı ?

Seven insan sevdiğini saklamaz. Hatta sevdiği ve sevgisiyle sık sık övünür. Sevgilin aradan geçen uzunca süreye rağmen seni ailesine tanıtmamışsa bu işte bir şeyler ters gidiyor demektir, dikkatli ol.

Seninle yeterince ilgili mi ?

Mesela saçını kestirdin ve o hiç farketmedi. Ya da bugün mini etek giydin oralı bile değildi. Anlaşılan seni kıskanmıyor da. Bu durum da akıl karıştırıcı. Seven insan önemser ve kısanır. Yoksa sevmiyor mu ?

Eskisi kadar özlemiyor mu ?

Neredeyse 4 gündür hiç haberleşmediniz. Ve o hala seni aramamakta inat ediyor. Eskisi gibi aramıyor, mesaj atmıyor, hep bahaneler üretiyor ve sürekli işi var.. Senden sıkılmış olmasın ?

Sevgi sözcüklerini unuttun..

Sana artık seni seviyorum demiyorsa, sevgisini hissettirecek ufak ama değerli jestler yapmıyor, seni eskisi gibi öpmüyor ve sana tutkuyla sarılmıyorsa, belki de sevginizi gözden geçirmen gerekli.

Üzülme, zor bir süreç yaşıyor da olabilir. Bu durumu onunla konuşmalısın. Ona net olmalı ve asla onu suçlamamalısın..

Sevgi zordur.. Kolay sanma (:

Bilgeis’ten sevgilerle..