Lacoste Pour Femme EDP

Lacoste Pour Femme EDP kullanıcı yorumlarıLacoste Pour Femme, bu güne kadar hiç koklamadığım bir kadın parfümüydü. İlk kez bugün elime geçen bu 30 ml şişesiyle minicik parfüm, kokladığım en güzel parfümlerden birisi. Koku tarifi çok zordur ve zevkler değiştiği için bana güzel gelen bir koku size kötü gelebilir. Yine de Lacoste Pour Femme nasıl kokuyor, kokusu neye benziyor az çok anlatmaya çalışayım. Öncelikle şunu söylemek isterim ki; bu parfüm hani şu başkalarında kokan ama adını sormaya utandığımız kokulardan…

Bazen burnumuza güzel bir parfüm kokusu gelir. Genellikle derinden derine gelen bu koku çok yumuşak ve bilindik bir kadın parfümüdür. Adını hiç bilmediğimiz, kimde koktuğunu anlamadığımız güzel ve kalıcı olduğu belli olan kokular vardır ya hani..İşte Lacoste Pour Femme aynen öyle bir parfüm. Çok kalıcı. Çok güzel. Tam bir bakımlı kadın kokusu. 30 yaş ve üzeri kadınlar rahatlıkla kullanabilir. Genç ve dinamik kadınlar, genç kızlar ve enerjik insanlar için ağır kaçabilir. Çünkü hafif gibi koksa da aslında bakımlı, şık ve biraz da kokoş kadının kokusu bu.

Hayır, asla anne kokusu değil elbet de. Çok olgun kadınlar için olduğunu söylemeye çalışmıyorum. Yalnızca, özel günler ve özel anlar için ideal bir parfüm olduğu fikrindeyim.

Açıklamasında sportif kadının kokusu denmiş ama katılmıyorum. Sportif kadınlar böyle kokmaz. Daha fresh, daha şekerli ve hafif kokular kullanır. Yanılıyor muyum?

Kullananlar kararını verir ve zaten şu da var ki her parfüm her tende aynı yansımıyor. Ben kumral bir bayanım. Esmer değilim, çok açık tenli, beyaz ya da sarışın bir kadın da değilim. Kumral tenli biri olarak bu koku bende böyle bir his uyandırıyor. Annem de çok beğendi bu arada. Bu parfümün adı ne, ben de istiyorum dedi..Beğeni toplamaya başladım bile.
lacoste-femme-pour-parfum-parfume-edp
Lacoste Pour Femme rahat ve doğal şıklığa sahip sportif kadının kokusu. Çiçeksi ve pudralı koku özelliği taşıyan Pour Femme spontane güzelliği ve sonsuz özgürlüğü sembolize ediyor… Lacoste Pour Femme notaları: Üst notalarda mor frezya; orta notalarda amber çiçeği, Bulgar gülü, yasemin; alt notalarda sandal ve tütsü.

Jamaika biberi, hatmi çiçeği, kadife cilt tütsüsü, sandal ağacı. Zarif, samimi, spontane. Anı yaşamayı seven doğanızı açığa çıkartan hafif ve yumuşak bir koku. Anı yaşamanın çekiciliği.

Lacoste Pour Femme

Lacoste pour femme kadını hayatın zevklerine vurulmuş,kendini atılgan doğasının arzusuna bırakmış,ruhunu özgürleştirme yolundadır.Lacoste pour femme işte bu cesur kadınların kokusudur.
Mor frezya,beyaz heliotrop,iran yasemini,bulgar gülü..

Cilt Tipi
Tüm cilt tipleri için uygundur.
Ürün Özellikleri
LACOSTE POUR FEMME tutkulu ve ılık bir koku olmasının yanında çekici ve hissedilmeyi seven bir parfümdür. Kadının modern yaşamının monotonluğunu üzerinden atmasını sağlayan kendine özgü bir özelliğe sahiptir.
Ürün Avantajları
Üst notalarında biber, ambrette çekirdeği yağı ve bergamot, orta notalarında gülhatmi, kediotu ve yasemin çiçekleri, alt notalarında ise gaiac ve erz ağaçları ile misk kullanılmış olan bu parfüm gün boyu kalıcılığını korumaktadır.
Ürün Kullanımı
Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanır.

Lacoste Pour Femme Spray sadeliğinden ödün vermeyen şehirli kadının parfümü.

Lacoste Pour Femme, Lacoste’nin sade çizgisine sadık kalınarak yaratılmış. Biber, süet ve reçinelerle modern bir kişilik kazanan parfümün açılışı temiz ve ferah. Lacoste parfümün verdiği spor ve sade his, çiçeklerin geri planda duran varlığıyla da destekleniyor. Feminen ve sakin kokusu karizmatik bir duruş sergiliyor.

Lacoste Pour Femme’i bayanlara ofis ve gündüz kullanımı için öneriyoruz.

Üst nota: Biber, frezya, bergamot.
Kalp: Menekşe, yasemin, helyotrop, gül, hibiskus.
Dip nota: Sandal ağacı, reçine, sedir ağacı, süet.
Burun: Olivier Cresp.
Piyasaya Çıkış Yılı: 2003

Modern Kadınlar İçin İdeal Bir Parfümdür
Orijinaldir, Çekicidir ve Spontaneliği Sever
Cilde Ferah, Şehvetli, Sıcak Bir Koku ve Tarz Verir
Üst Notalarda; Bergamot, Biber ve Ambrette Çekirdeği Yağı
Orta Notalarda; Kedi Otu Çiçeği, Yasemin ve Gülhatmi Çiçeği
Alt Notalarda ise; Erz Ağacı, Gaiac Ağacı ve Misk Kullanılmıştır

Eau de Parfum yani EDP gerçek parfümden sonra içeriğindeki esans miktarının %20’ye kadar olduğu koku çeşididir. EDT lere göre daha uzun süre kalıcıdır ve kokuları daha baskındır.

Eau de Toilette yani EDT ise esans miktarının %10’a kadar olduğu koku çeşididir. Hafif ve spor kokular genelde bu gruptadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir