Melek Programındaki Sessiz Sebze Sıkacağının Markası

Bugün Star Tv’de Melek Programında Gül Kaynak, son derece sessiz çalışan harika bir sebze-meyve sıkacağı kullanıyordu. Herkes bu çok sessiz ve çift musluklu katı meyve sıkacağının markasını merak etti. Ve annem de tabi. Bu akşam bana o sıkacağı bulup bulamayacağımı sordu. Önce Türk markalardan biri sandım. Ama maalesef bilindik bir marka olmamakla beraber alanında bir numaralı sıkacak markasıymış.

İnternette uzun arayış sonucu Gül Kaynak’ın kullandığı katı meyve ve sebze sıkacağının markasını buldum. Juice presso markalı bir ürün sevgili hanımlar. Juice presso gerçekten de harika bir sıkacakmış. Uzun uzun araştırdım ve hayran kaldım.

Makinaya ülkemizde kolay ulaşmak mümkün değil ne yazık ki.

İşte söz konusu sıkacak bu:

Bu da farklı bir modeli:

Fiyatına gelince: Galaxy Premium Multi Jucier / Juice Presso NNJ-3320JT

Price: $276.99

“Melek Programındaki Sessiz Sebze Sıkacağının Markası” için 6 yanıt

  1. Hanımlar Merhaba, ben çok araştırdım ve bu katı meyve suyu sıkacağının gerçek markasını buldum. Ben ücretsiz tanıtım için bayram sonrasına randevu da aldım. Çok ilgililer, tanıtımı gördükten sonra tekrar yazarım.

  2. Melek Programındaki Sessiz Sebze sıkma makinesini ben de gördüm hem de beğendim. Ama yabancı marka malesef. Alamayız biz bunu.

  3. Bacim yardimci olacagini soyluyor urun icin , Ilgisi olanlar iltibata gecsin Insaallah. Ben yurtdisinda yasadigim icinn kolaylikla bulabilirim kendime yarin birgun Almaya gitcem :) Insaallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir