Mihri İstanbul Helal Sertifikalı Kozmetik Ürünleri

Mihri SOFT INTENSE Ayak kremiMihri Helal Kozmetik Ürünleri ile yeni tanıştım ve 5 farklı ürünü kullanma şansı yakaladım. İslami kozmetik ürün kavramı henüz çok yeni olduğu ve bu kavram ile ilgilenenlerin çok az bilgiye sahip olduğu için kullandığım ürünler hakkında detaylı bilgi vermek istedim. Mihri Kozmetik markasına ait birkaç helal kozmetik ürün kullandım.

Şunu söyleyebilirim ki; bu ürünleri kullanırken içim çok rahattı. Çünkü içeriğinde hiçbir hayvansal katkı maddesi olmadığını biliyorum. Ayrıca hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deneyler yapmıyorlar. Bu da benim için oldukça önemli bir detay.

Kullandığım ürünlerden çok memnun kaldım. Özellikle şampuan ve saç bakım serumunun dibini gördüm. Bu iki ürünü bitirdiğim için gönül rahatlığı ile size tavsiye edebilirim.

Mihri Saç Dökülmesine Karşı SerumMİHRİ SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SERUM

Konsantre yapıdaki ürünün içeriğindeki üçlü formül Keratrix™ ile saç dökülmesini engellemeye yardımcı olurken saç tellerini güçlendirir. Renk açıcı, şekillendirici uygulanarak, geçirgenliği artmış, yıpranmış saç tellerinin onarımını sağlar. Saçın dış ve iç etkenlerle kolay kırılan yapısının güçlenmesine katkıda bulunur, saçın direncini ve elastikiyetini arttırır. Gece yatmadan önce temizlenmiş saç diplerine hafifçe masaj yapılarak uygulanır, durulanmaz.

Ürün en az haftada üç defa uygulanmak koşulu ile her gün de kullanılabilir. Saç dökülmesine karşı etkili sonuçlar için Mihri Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı ve Mihri Saç Dökülmesine Karşı Serum’un bir arada ve düzenli kullanımı tavsiye edilir.

Hacim: 75ml
Fiyat: 39 TL

MİHRİ Günlük Bakım ŞampuanıMİHRİ GÜNLÜK ŞAMPUAN

Yıpranan saç tellerinin günlük bakımı için özel olarak üretilmiştir. Saç derisini besler, dökülmelere karşı korur. Saç derisinin yenilenmesine, parlaklık ve hacmine kavuşmasına yardımcı olur. Islatılmış saç ve saç derisine köpürtülerek ve hafif masajla uygulanır, ardından bol su ile durulanır.

Hacmi: 250 ml
Fiyatı: 17 TL

Mihri BODY PROJECT Anti-Selülit LosyonMİHRİ BODY PROJECT ANTİ SELÜLİT LOSYON

İçeriğindeki patentli aktif madde Effineo TM’nun kan dolaşımını arttırıcı etkisi ile birlikte yağ hücreleri
yeniden şekil alarak portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Aynı sefa çiçeği ve limon çekirdeği yağları ile zenginleştirilen ürün, hücre yenilenme sürecini arttırır, cildi sıkılaştırmaya ve pürüzsüz bir cilt görünüm elde edilmesine katkıda bulunur. Portakal kabuğu görünümünün oluştuğu ilgili bölgelere (basen, bacak, kalça) hafif masajla, her gün uygulanmalıdır.

Hacim: 250 ml
Fiyatı: 66,75 TL

MİHRİ BODY PROJECT Tüy Azaltıcı LosyonMİHRİ BODY PROJECT TÜY AZALTICI LOSYON

İçeriğindeki aktif bitkisel bir kompleks olan Plantafluid® Komplex AH sayesinde tüy yapısını zayıflatmaya ve tüy büyüme sürecini engellemeye yardımcı olur. Uzun vadede başka bir epilasyon yöntemine gerek bırakmayacak şekilde etki eder. Cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Tüyler tercih edilen epilasyon yöntemi ile kökten alındıktan sonra, bir sonraki epilasyon uygulamasına kadar her gün hafif masajla cilde uygulanır.

Hacim: 250ml
Fiyat: 44 TL

Mihri SOFT INTENSE Ayak kremiMİHRİ SOFT INTENSE AYAK KREMİ

Bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formülü ile kuru, çatlak ve yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine yardımcı olur. Ürün; potasyum, kalsiyum, magnezyum, sodyum, fosfor, çinko ile A,C,K vitaminleri açısından zengin olup sağlıklı cilt dokusunun oluşumunu destekler. Temizlenmiş ve kurulanmış ayaklara masaj yaparak uygulanır.

Hacim: 50 ml
Fiyatı: 25,5 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir