Renk Koruyucu Serum Kullananların Yorumları

Sonbahar  kısa saç modelleriRenk Koruyucu Serum kullanıp da faydasını gören var mı merak ediyorum. Benim gibi saçlarınızda boya ve röfle varsa, sık sık saç renginizin solmasından şikayet ediyorsanız ve saç boyasının saçta daha uzun süre kalmasını istiyorsanız bu ve benzer daha birçok kozmetik ürüne saldırıyorsunuz. Ve her zaman birkaç kullanımdan sonra ürünü kullanmayı bırakıyorsunuz.

Çünkü pek çok ürün ya saçları yapış yapış yapıyor, ya hiç bir işe yaramıyor ya da anlık parlaklıktan sonra saç eski haline dönüyor. Benim en çok şikayet ettiğim sorun da Renk Koruyucu Serum ve durulama gerektirmeyen saç bakım ürünlerinin saçı yapış yapış yapması. Durulanmaz diyor, biz de durulamıyoruz. Saç önce ıslak sonra da ya çok sert ya da küme küme yapış yapış oluyor.

Son kullandığım ürün, Boyalı veya röfleli saçlar için Gliss Renk Koruyucu Serum 100 ml idi. Ürün özellikleri ve kullanım şartları şu şekilde; boyalı ve röfleli saçları anında onarır ve bakım uygular. Uzun süren renk koruması ve kristal parlaklığı sağlar.

  • UV-Kompleksi ve sıvılaştırılmış kristal içeren bakım formülü ile yoğun, parlak renkler ve kristal parlaklık verir. Saç yapısındaki ile özdeş bileşenler içeren yeni formül, saç telindeki çatlakları doldurur ve saçtaki hasarı mükemmel şekide onarır.
  • Grafik: Saç yüzeyinin öncesi-sonrası şematik gösterimi
  • Bakım Önerileri
  • Her yıkamadan sonra kurutulmuş saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve tarayın.
  • Durulamayın.
  • Tekstil ürünlerinizden uzak tutun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir