Rüya tabirleri ve rüya yorumları

rüya tabirleri
Medyum ve medyumluk yapmak yoğun bilgi ve tecrübe ister. Psikoloji ve parapsikoloji, astroloji bilimi havas ilmini destekleyen bilimlerdir. Medyum olan kişi bilimini deneyimini hayırlı olaylar için kullanmalıdır. Aile içi sorunlar medyumun özellikle ilgi alanı olmalıdır. Ülkemizde birçok medyumlar var. Dinimizde aile kutsaldır ve sevgililik ilişkisinden daha yücedir.

Medyumluk, son derece ciddi bir iştir. Hassastır. İnsanlara doğru bir şekilde yardımcı olabilmek için olayları son derece dikkatli ve detaylara dikkat ederek dinlemelidir. Ayrıca kişilerden alınan bilgiler de doğru olmalıdır. Doğum tarihi özellikle önemlidir. Bilgiler ne kadar doğru olursa yapılacak olan çalışmalar okadar kesin olur.

 

Medyum olarak iş yapan kişi havas ilminde üstad olmalıdır. Havas ilminde her konuya özgü birçok kaynak vardır. Kişilere en uygun çözüm yolunu bulmak medyumun işidir. Medyum ve medyumluk eskiden beri hem bizim coğrayamızda hem dünyada bilinen ve yaygın olan bir konudur. Eski dönemlerden günümüze kadar gelmiştir. Medyumluk yapacak kişinin özellikle bu işi yapmaya yetkisi olmalıdır. Bu yetki vergi levhasıdır Vergi levhalı ve faturalı bir biçimde çalışmalıdır medyum. Rüya tabirleri konusundan bahsedelim biraz da… Rüyasında cennet elması yiyenden tutun da Recep Tayyip Erdoğan’ı görene kadar çeşit çeşit insan var ve rüya tabirlerini bulmak için internette araştırma yapıyorlar.

Bir de bağlama büyüsü, aşk büyüsü, sadakat büyüsü gibi çeşitli büyü türleri var ancak büyü gibi işlerle uğraşmaktan ziyade işin uzmanı profesyonel yaşam koçlarından destek almanızı öneririz. Bağlama büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsanız da ruyagorme.com sitesini öneriyoruz. Bu sitede rüya yorumları, bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve medyumlar hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir