Salvador Dali Parfümler Nasıl Kokar?

salvador dali edtSalvador Dali Parfüm çeşitlerinden çoğunu kullandım. Genel olarak bütün Salvador Dali edt parfümler aynı notalarda kokuyor desem yalan olmaz. Şekerli, çiçeksi, hafif bahar kokuları şeklinde özetleyebilirim. Salvador Dali Parfüm alacaksanız içeriğine mutlaka dikkat etmişsinizdir. Genellikle hep aynı notalar yazar. Üç aşağı beş yukarı aynı diyebiliriz.

Ben hangi Salvador Dali Parfümleri kullandım?

Salvador Dali Crazy Kiss EDT
Salvador Dali It Is Dream EDT
Salvador Dali Sun & Roses EDT
Eau de RubyLips Salvador Dali EDT
Salvador Dali Daliflor Femme EDT
Salvador Dali Dalilight EDT

En beğendiğim Salvador Dali parfümleri RubyLips ve Dalilight. İki parfümün de kokusu benzer tatlılıkta. Hafif. Temiz. Tatlı ve meyveli kokular. Beyaz tenliler ve buğday tenliler için uygun parfümler. Ağır koku sevmeyenler özellikle Salvador Dali parfüm kullansın. Çünkü, bütün parfüm çeşitleri hafif. Hafif ancak kalıcı ve kaliteli kokular.

dalilight edtDalilight parfüm özellikleri

Salvador Dali kolleksiyonundan 2011 yılında üretilene Dalilight EDT, Kadınsı Çeki ve zarafetten esinlenilerek oluşturulmuş lezzetli taze bir kokudur. Notalarında yer alan saf ve temiz narenciye kokularıyla ışık saçan bu parfümün şişesi de kokusu gibi içinizi titreten bir buzun maviliğiyle kuşatılmış.

Bir sütun üzerinde kadının ağız ve burnunu gösteren şişe sanatsal yönüyle farklı sembolik temalar işliyor. Taze ve saf duygularınızı harekete geçirecek Dalilight kadın parfümünün cazibesine siz de kapılacaksınız.

Üst nota: Kırmızı elma, Amalfi limon, mandalina.
Kalp notası: Şeftali, nilüfer, yasemin.
Taban nota: Kehribar, sedir, misk den oluşmaktadır.

salvador dali edtSalvador Dali It Is Dream Parfüm özellikleri

Salvador Dali kolleksiyonunda 2008”de It Is Love sürümüyle başlayan hikâyenin 2012 yılında üretilen yeni serüveni It Is Dream, romantizmi, iyimserliği ve neşeyi seven, teşvik eden sanatsal kadınlar için tasarlanmıştır. Meyveli ve odunsu notaları derin duyguları temsil ederken, çiçekler taze bir çekiciliğe gönderme yapıyor.

It Is Dream Femme size hayal dünyasının kapılarını aralıyor.

Üst nota: Kırmızı elma, Frenk üzümü, greyfurt.
Kalp notası: Manolya, gül, sümbül.
Taban nota: Kehribar, sedir, misk den oluşmaktadır.

crazy kidsSalvador Dali Crazy Kiss Parfüm özellikleri

Salvador Dali Kolleksiyonunda 2011 yılında üretilen aşka aşık ve kaygısız kadınların canlandırıcı kokusu Crazy Kiss, ait olduğu koleksiyonla bire bir uyum içinde. Hayat dolu modern ve aktif genç kadınları düşünülerek oluşturulan parfüm, meyveli kokusuyla iddialı olduğunu gözler önüne seriyor.

Sürrealist sanat akımına uygun olarak Mikael Carriau tarafından tasarlanan parfüm şişesi içindeki kokuyla örtüşerek canlı renkler ve dudak figürleriyle sırrını ifşa ediyor.

Üst nota: Şeftali, greyfurt, bergamot.
Kalp notası: Zambak, gül, yasemin.
Taban nota: Vanilya, sandal ağacı, misk.

sunandrose edtSalvador Dali Sun&Roses Parfüm özellikleri

Salvador Dali koleksiyonundan 2013 yılı için yeni bir parfüm, bahar ve yaz için büyüleyici ve çalkantılı bir koku. Şehvetli bir bahar için parlak, sulu pembe dudaklar ,güneşli ve neşeli bir yaz için parlak renkler.

Üst nota: Pembe Greyfurt, Bergamut ve Sulu elma.
Kalp notası: Taze gül buketleri, Vadi zambağı, Menekşe.
Taban nota: Beyaz misk, Sedir ağacı, Vanilya ve Sandal ağacından oluşmaktadır.

rubylips edtSalvador Dali Eau de Ruby Lips Femme Parfüm özellikleri

Eau de RubyLips tarafından Salvador Dali. Kadınlar için çiçeksi meyveli bir koku olan Eau de RubyLips bu koku arkasındaki burun 2005 yılında başlatılan Michel Almairac.

Üst notalarda greyfurt, pamuk çiçeği ve zambak vardır-of-the-vadi;
Orta notları ananas, manolya ve hanımeli vardır;
Baz notları kehribar, misk ve sedir bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir