Sen Benim İmkansızımsın…

çil izlerini yok etmekSeni çok sevdim. Dudaklarını…Gözlerini… Nazlı nazlı bakmanı sevdim. Sana sarılmaktı tek hayalim. Varlığına karışması varlığımın, kalbimin yanında dört nala koşması..Seni çok sevdim..Neden imkansız olan en değerlisi olur insanın. Neden senden kopamadım. Kopmak istedim. Daha sıkı bağlandım…Kopmak zorundayım.Özür dilerim. Sana geç kaldım.

Benden sonra hayata gelmen mi engel, yoksa senden çok önce başlamış olmam mı yaşamaya ? Neden aşamadım beynimdeki engelleri. Neden sana layık görmedim kendimi. Oysa seni çok sevdim..Dünyadaki kimse ama hiç kimse mutlu edemezdi benim kadar. Seni o kadar sevdim ki..İzin verse kaderim, daha da çok severdim…

Ne olur bana düşman olma dedim. Bakma öyle..Üzülüyorum. Geç kalışıma, aç kalışıma, sana doyamayışıma..Üzülüyorum. Bakma öyle.. Dayanamıyorum..

Sen, benim imkansızımsın..İmkansızsın bana..Sana imkansızım..Aşamıyorum engelleri. Önüme çıkan setleri geçemiyorum. Yanına gelemiyorum. Atamıyorum kendimi sımsıcak kucağına..O kucak kimi ısıtacak..Bilmiyorum..Çok üzülüyorum..İmkansızım..Seni seviyorum.

Bilgeis..

“Sen Benim İmkansızımsın…” için bir yanıt

Yorumlar kapatıldı.