Sütaş online satış

Sütaş online satışSütaş ürünlerini yaşadığınız bölgede bulamıyorsanız müjde! Ben sütaş online satışın varlığından haberdar değildim. Yaşadığım yerde sütaş light ürünleri bulamamaktan şikayetçiydim ve bu şikayetimi dile getirmek için sütaş web sitesini ziyaret ettim. Bir de baktım ki online satış sekmesi var. Çok ama çok mutlu oldum. Ve hemen önce şikayetimi yazdım, sonra da sipariş verdim.

Sütaş light meyveli yoğurt ve sütaş light sade 4’lü paketlerden yoğurt sipariş ettim. Önce siparişimden söz edeyim. Sütaş siparişimi çok kısa sürede bana ulaştırdı. Sipariş verdiğim gün kargolamışlar. Aras kargo ile geldi siparişler. Soğuk bloklarla korumalı köpük paketler içinde, son derece güvenli bir şekilde kargolamışlar. Ürünleri alınca mutlu oldum ve sık sık sipariş geçeceğim artık.

Şikayetimle de hemen ilgilendiler. Aradılar ve sesli bilgi alarak şikayetimi ilgili yerlere bildirdiklerini ilettiler. Bölge marketlerinde sütaş ürünlerini bulabileceğimi söylediler. İnşallah herkes nasiplenir bu olaydan.

Sütaş online alışverişi tavsiye ederim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir