Toptan Gıda Alışverişi

gıdaKanyon Toptan Gıda, siparişlerinizi telefon, faks veya e-posta ile alıyor ve adresinize teslim ediyor! Gıda alışverişlerinizi toptan marketten mi yapıyorsunuz? Öyleyse, aracınıza binecek, trafikte yol alacak, karmaşık fiyat etiketleriyle uğraşacak, aracınıza yükleyecek, ürünleri tekrar indireceksiniz. Bu çileye ne gerek var! Üstelik deponuza kadar taşıyor, iade garantisi ve hızlı değişim imkanı sunuyor.

Toptan gıda alışverişlerinizi keyifle yapın. Siparişleriniz İster 10 TL, ister 10.000 TL tutarında olsun, farketmez. Üstelik her gün, istediğiniz tarihte, hatta istediğiniz saatte garantili ve eksiksiz teslimatlar yapar.

Kanyon Toptan’da işletmenizde kullandığınız televizyonun kumanda piline kadar herşeyi bulabilirsiniz. Kanyon Toptan, sadece bir gıda ve ihtiyaç malları toptancısı değil.

Güçlü bir tedarik kuruluşudur. İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılar; Domates’ten zeytin’e, ton balığından salçaya, kahvaltılık gevrekten pirinç’e, un’dan mayonez’e, milföy hamurundan inegöl köfte’ye, piliç’ten meyve suyuna, sabundan galoş’a, temizlik bezinden peçete’ye, plastik bardaktan lavabo pompasına kadar ne istiyorsanız Kanyon Toptan’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir