İhanet Nasıl Anlaşılır, Belli Olur ?

ihanetAldatıldınız. Sevgiliniz ya da eşiniz sizi aldattı ve sizi aldattığı halde gözünüzün içine baka baka size sizi sevdiğini söylemeye devam etti. Aldatan utanmaz. Aldattığı için pişman olmaz. Bir kere aldatan gene aldatır. Aldatmanın bir keresi olmaz. Aldatmak kalbe sızan zehir gibidir. Kalbi öldürür. Aşkı öldürür. İhanete uğrayan kadın eşini asla affetmez. O erkeğin yanında kalmaya devam etse de bu o erkeği affettiği anlamına gelmiyordur. Tamamen hayat buna zorlamıştır o ihanete uğrayan kinli kadını..İhanet..

İhanetin 10 belirtisi..

HANIMLAR ALDATILMANİN 10 BELİRTİSİ

Partneriniz sizi ya da ilişkinizi başkalarıyla karşılaştırmaya başladıysa, durum kötüye gidiyor demektir. Bu durum onunla daha çok ilgilenmenizi gerektirir. Bunu hissettiremiyorsanız, şu an sizi aldatıyor bile olabilir. Unutmayın ki gözü sizden başkasını görmeyen bir insan kıyaslama yapmaz!

1- Partneriniz kendiyle başkalarını kıyaslayıp “Hangimiz daha güzeliz/yakışıklıyız”, “Hangimiz daha çekiciyiz” gibi sorular sorarsa, sizden sıkılmaya başlamış ve tüm ilgisini yitirmiş demektir.

2- Partneriniz her türlü yorumunuzda hemen savunmaya geçebilir. Bunu acımasızca ve size zarar vererek de yapabilir.

3- Partneriniz size ilgi göstermemeye başlamış olabilir. Tabii eve geç gelmeler, evdeki gizli kuralları ihlal ve (varsa) çocukları ihmal etmeler de bunun en büyük göstergeleridir.

4- Partneriniz uyurken sık sık kabus görüyor, uykusuz kalıyor ya da eskisi gibi yanınızda yatmıyor.

5- Partneriniz görünüşünüzle ilgili iyi yorumlar yapmayı bırakır.

6- Tek taraflı “Seni seviyorum”lar başlar ya da bu cümle tedavülden kalkar.

7- Partnerinizin kendisine bir iyilik ya da sürpriz yaptığınızda suçluluk duyması, size olan ilgisini kaybettiğini ama sizin ona ilginize de dayanamadığını gösterir.

8- Partnerinizin sizi aldattığına adınız kadar eminsiniz, ama kanıt bulamıyorsunuz. Kanıtları yok ediyorsa geri dönülmez bir yoldadır ve sizi de kaybetmek istemiyordur.

9- Partneriniz aniden arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirmeye başladı.

10- Partneriniz, ilişkinizin geleceği hakkında konuşmamaya yemin etmiş gibi… Demek ki ya gelecek planı yapmıyor ya da sizin de içinde olduğunuz bir gelecek planına sıcak bakmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir