2 Beden İncelme Yolları

2 beden incelerek kıyafetlerinizin içinde çok daha zarif ve fit görünebilirsiniz. Göbek ve basen sorununuz mu var, ya da son zamanlarda belinizin kalınlaştığını mı fark ediyorsunuz, o zaman 2 beden incelme programı yapın ve 2 ayda 2 beden incelerek görünümünüzü değiştirin.

Unutmayın kimse istediğini istediği kadar yiyip kilo veremez. Hem her istediğinizden yiyip hem de hareketsiz bir yaşam sürerek incelemezsiniz. İncelmek için sıkılaşmak büyük önem taşır. Sıkılaşmak istiyorsanız her gün en az 1 saat yürümek zorundasınız.

Sevgili hanımlar incelme ve sıkılaşma ancak düzenli yürüyüş ve hareket etme ile olur.

Bunun yanında incelmenin bir diğer kuralı da her gün en az 3 litre su içmektir. Su içerek hem kolay incelirsiniz hem de yağ yaktığınızda yakılan yağları vücudunuzdan atarak kısa sürede kilo verirsiniz.

Bölgesel incelme konusu aslında daha zor. Eğer kalça ve bacak sorununuz varsa sauna şort ve eşofmanlar tam size göre. Termal sauna ürünleri giymeniz incelmeyi kolaylaştıracaktır. Sauna şort kalça ve basen bölgesinin incelmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

2 Beden İncelmek İçin:

Programın başlıca kuralları şöyle:
* Gün içinde tek tip protein tüketin:
Programınızda sabah kahvaltısında beyaz peynir çıktıysa, gün içinde başka beyaz peynir yememek gerekiyor.

* Öğüne protein ile başlayın:
Kahvaltıya önce peynirden başlayın ya da pastanın önce kremasını yiyin.

* Günde en az iki litre su için:
Bu, kişiye özel hazırlanan programa göre değişir.

* Meyve yiyin:
Özellikle her gün bir elma yemek sistemin vazgeçilmez kuralından biri. Elmayı istediğiniz öğünde yiyebilirsiniz.

* Günde üç öğün yemek yiyin:
Öğünlerin arasında en az beş saat olmalı. Sık sık yemek yemek vücuttaki insülin düzeyini yükselttiği için önerilmiyor.

* 21.00’den sonra yemek yemeyin:
Vücut akşam dinlendiği için yağ yakıyor. Dolayısıyla akşam yemeğini erken bir saatte yemek önem taşıyor.

* En az sekiz saat uyuyun:
Uykusuz kalmak metabolizmanın dengesini bozuyor. Uykuda insülin düşüyor.

* Öğünleri 60 dakikada bitirin:
Yemekte uzun saatler geçirmeyin.

* Çavdar ekmeği alın:
Şekerin kana karışmasını geciktirdiği için daha tok tutuyor.

Bu programda amaç; insanların hayatları boyunca doğru beslenerek kendi metabolizmalarını dengelemesi. Kilo almak isteyenler de vermek isteyenler de uygulayabiliyor. Doktor Wolf Eckhart Funfack; “Vücudumuzun dengesi hormonlar tarafından sağlanır. Bu hormonlar vücut tarafından üretilebiliyorsa sorun yok” diyor ve devam ediyor: “Kilo sorunu olanlarda üretim yeterli olmaz. Vücuda gerekli besinleri verdiğiniz zaman kendi hormonlarını üretmeye başlar. Vücut hangi yapı taşına ihtiyaç duyarsa onu çeşitli sinyallerle iletir. Program sinyalleri ve kişiye vücudunun gerçekte neye ihtiyacı olduğunu anlamayı öğretir, ihtiyaç duyduklarını almayı sağlamayı amaçlar.”

Programın yararları şöyle sıralanabilir:

* Kilo verme: Bir beslenme değişikliği ile diyet yapmadan, zayıflamaya destek ürünler ve ilaçlar kullanmadan sağlığınızı koruyarak kilonuzu düzenleyebilirsiniz.

* Dengeli vücut ağırlığı: Birçok diyet kürlerinde görülen, çabuk kilo verme ve tekrar çabuk kilo almaya yol açan yoyo etkisi bu sistemde görülmez. Kişi bir kere beslenme biçimini değiştirmiş ve kurallara dikkat etmişse, elde ettiği kiloyu korur.

* Canlılık ve güçlülük: Kişinin kendisini daha sağlıklı ve canlı hissetmesi; psikolojisinin, fiziksel gücünün ve konsantrasyonunun yükselmesine yol açar.

* Güzel bir cilt: Bu program çerçevesinde gözlenen; vücudun yağlı kısımlarının zayıflamasıdır. Bu şekilde sağlanan zayıflamada cilt gergin ve güzel kalır.
(günaydın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir