Acı Biberli Sarımsaklı Zayıflama Çayı

İşte son derece farklı bir metabolizma hızlandırıcı, vücudu ısıtıcı, yağları eritici ve kilo verdirici bir zayıflama çayı. Bu çay içinde acı kırmızı biber, sarımsak, limon ve biberiye var. Metabolizmayı kat kat hızlı çalıştırıyor ve kilo vermeye büyük yarar sağlıyor. Biber çayı zayıflatıyor. Sarımsak da eklenince ayrıca etkisi daha çok artıyor. Peki zayıflatıcı sarımsaklı aci biberli zayıflama çayı nasıl yapılır?

Midesi sağlam kişiler ve alerjik bünyesi olmayanlar hızlı kilo vermeye yardımcı olan ve sonbaharda yağlanmayı azaltıcı etkisi olan bu çayı rahatlıkla içebilirler.

Acı Kırmızı biberli Çayın Tarifi

Malzemeler

1 çay kaşığı acı kırmızı biber (Kapsikum ya da isot tarzı acı biber)
1 çimdik biberiye
1 diş dövülmüş sarımsak

Not: Her su bardağı için 1 çay kaşığı kırmızı biber kullanılmalı.

Hazırlanışı

Bu malzemeleri büyük bir bardak suda sadece 30 saniye kaynatın, 4-5 dakika demleyin. Biraz ılındıktan sonra içine bir dilim limon koyun. Kırmızıbiberli acı çayı günde 2 kez yemeklerden 1 saat sonra içebilirsiniz.

Etkisi Sizi Şaşırtacak!

Kırmızı biberli acı çay ciddi şekilde yağ eritici, ısıtıcı ve metabolizmayı canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Bu çayı içtiğiniz dönemde diyet ve egzersiz de yaparsanız sonuç sizi çok şaşırtacak.

“Acı Biberli Sarımsaklı Zayıflama Çayı” için bir yanıt

  1. Ayda ortalama kaç kilo verdiriyo,ve internette anlatılan bazı şifalı bitkiler var onların kullanılması herhangi bi yan etki bi zararı olurmu..şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir