Beşi Bir Arada Bitki Çayı

Mate, biberiye, yeşil çay, funda otu ve kekik bitkilerinden oluşan beşi bir arada çayını hazır paketlerde almanızı tavsiye etmiyorum. Aktardan döke olarak hepsini tek tek tartırıp alın. Yeşil çay 200 gr, diğerleri 50 gr olacak şekilde alıp evde bir kapta birleştirin ve günde 1 kez demleyip maksimum 3 fincan tüketin.

Aktif diyette ve sağlıklı yaşamda mutlaka içilmesi gereken bu beşi bir arada bitki karışımı çayı metabolizma ve barsak faaliyetleri için son derece önemlidir. Protein ya da dukan diyeti yapanların da özellikle bu çayı içmesini tavsiye ederim. Kabızlık sorunu için güzel bir doğal çözümdür.

Beşi Bir arada bitki çayı, diyet yapan bayanlara tavsiye ettiğim güzel bir çay. Yalnız dozunu aşmamak gerekli. Mutlaka 1 fincan için, en çok 3 büyük kupaya kadar izin var. Bu dozlar eşliğinde sürekli içmeye devam edebilirsiniz.

Beşi bir yerde bitki çayı içtiğiniz zaman her gün mutlaka 3 litre su içmeye özen gösterin. 3 litre su hem tam idrar atımını sağlar hem de metabolizmayı çalıştırır. Böylece hiç durmayan çalışkan bir metabolizmanız olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir