beşi bir yerde formulü: zayıflatacak

beşi bir yerde formulü: zayıflatacak

uzun süredir kendi oluşturduğum bitki çayını içiyordum her akşam.herhangi birinden görmüşlüğüm ya da tavsiye üzeri başlamışlığım da yoktu bu karışım çaya.
gayet de hoştu benim için.sonra birgün tv seyrederken benim adını bile vermediğim karışımımın aslında beşi bir yerde formülü olduğunu gördüm.
evet.aslında çok faydalı ve tavsiye edilen bir karışımmış bu.farkında olmadan iyi bir şey yapıyormuşum yani.aslında çok da görüyordum faydasını.ama kimseye
önermişliğim de yoktu.ta ki o programda görene kadar.işin uzmanları da tavsiye ettiğine göre şimdi rahat rahat sizlere tavsiye edebilirim.
nedir bu beşi bir yerde denen karışım ?

efendim bu beş tane bitkinin karıştırılıp demlenmesiyle oluşan bir çay.içindeki bitkilere gelince ;yeşil çay
biberiye
kekik
funda yaprağı
mate yaprağı

sizler de bu bitkileri en yakın aktardan temin edebilirsiniz.zaten yeşil çay da içlerinden en meşhur olanı sanırım.hepsinden birer tatlı kaşığı çayı alıp 1 litre sıcak suya koyun ve demleyerek için.

uzmanlara göre bu çaydan gün içinde en fazla 4 fincan içmek gerekiyor.herşeyin olduğu gibi bunun da fazlası zarar tabi.
sabah kahvaltısında bir fincan,sonra öğlen yine bir,akşam üstü ve akşam da birer bardak olmak üzere bunu istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

hazır bahara da girecekken şimdi fazla kilosu olduğunu düşünen kadınları almıştır büyük bir düşünce.ama fazlalıklarımızdan kurtulmak için daha çok zamanımız var.hatta buna başlamanın tam zamanı.beşi bir yerde çayı ile yavaş yavaş kilo verirken bu konuda destek alacağız.bu çay her açıdan faydalı aslında.selülit konusunda şikayetçi olanlar da gönül rahatlığıyla içebilir çünkü selülite
de iyi geldiği biliniyor.içindeki biberiye ve funda ödem attırıcı etkiye sahip.hafif bir diyet ve düzenli sporla beraber tüketildiğinde eminim benim gibi
sizler de faydasını göreceksiniz.dediğim gibi selüliti olan bayanlar daha çok hassas olmalı bu konuda.garanti veremem ama tarafımdan tecrübe edilmiş bir çay bu ve tavsiye ediyorum.

hadi hanımlar fazla kilolardan ve selülitlerden kurtulmanın zamanı geldi.

Bilgeis Kadınca