BİOMİNERA KREMİ NEDİR ?

biominera kremiBİOMİNERA Biz kadınların hayatına giren yepyeni bir güzellik ürünü.BİOMİNERA aslında bir ürünün kendi adı değil sadece bir marka.Esasında ismi Termo Aktif Yağ kompleksi.Biominera Termo Aktif Yağ kompleksi olarak tanımlanan bu krem geçen gün tv programında tanıtılırken ilgimi çekmişti ve dikkatlice tanıtımı izledim.Her tanıtım gibi Biominera Termo Aktif Yağ kompleksi de ballı ballı anlatıldı ve çok işe yaradığı üzerine basıla basıla vurgulandı.TERMO YAĞ KOMPLEKSİ VE ÖLÜ DENİZ TUZU özellikle vücudunda deformasyon bulunan kadınlar için biçilmiş kaftan olarak sunulmakta.

Her türlü cilt kusuruna iyi geldiği de iddia ediliyor bu ürünün.Ürünün kendi sitesindeki açıklamaya göre :

Biominera thermo aktif yağ kompleksi içerisindeBiominera Thermo yağ kompleksi bulunan çok değerli bitki özleri ve özel thermo yağ kompleksi uygulandığı bölgede deri altında ısı etkisi yaratarak birikmiş ve depolanmış yağları süratli bir şekilde parçalayarak eritir. Aynı zamanda bir yağ hücresi olduğu için selülitlerde de gözle görülür bir düzelme sağlar. Özellikler karın, kalça ve bel bölgesindeki depolanmış olan yağ ve selülit hücrelerinin boşaltılmasını sağlar. Biominera termo aktif yağ kompleksi kuru ve temiz cilde uygulanır.

Korse Şeklindeki Kıyafetlerin Yağ Üzerindeki Etkisi Nedir?

Biominera thermo aktif yağın etkisini kat kat arttırmak için özel thermo aktif giysilerilerimiz bulunuyor. Bu giysiler vücut ısısını yükselterek kapladığı bölgede yüksek kan dolaşımını sağlıyor ve böylelikle de yağların parçalanması destekleniyor.

Kişi Bu Kıyafeti Ne Kadar Süre Üzerinde Taşımalı?

Biominera termo aktif ürünler tedavi süresince, günde 3-6 saat arası kişinin üzerinde taşınır. Hepsi bu kadar kolay ve pratiktir. Bu şekilde uygulandığında zayıflama garantisi % 100′dür.

Ne Kadar Sürede Kaç cm İncelme Gerçekleşiyor?

Biominera thermo aktif yağ kompleksi her hafta ortalama bir beden incelterek zayıflatır. Bu da 5 ila 10 cm. arasında değişen bir incelmedir.

İstanbul Korse Merkezi