Bu bahar diyette top 5

Bu bahar diyet yapacaklar nette en çok hangi konuları arıyor ?günümüzün favori yöntemlerinden birkaçını sizle paylaşmak istiyoruz.ancak sayacağımız bu yöntemleri doktorunuza danışmadan uygulamamanızı tavsiye ediyoruz.lütfen buna engel hiçbir sağlık probleminizin olmadığından emin olarak başlayın.ve şunu unutmayın amacımız aç kalmak değil sağlıklı bir şekilde yavaş yavaş kilo vermek.hızlı kilo vermek asla kalıcı olmayacaktır.yavaş yavaş ama temelli kurtulmayı amaç edinmeliyiz.

Favori yöntemlere geçelim artık işte:

1-elma sirkesi:formül: 4 yemek kaşığı sirke
4 yemek kaşığı bal
4 su bardağı su
1 litrelik cam şişeye koyun ve iyice çalkalayın her yemekten sonra yarım su bardağı için.

2:lahana kürü:kaynamakta olan yarım litre suya 6-7 adet beyaz lahana yaprağını,10 dk ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin.sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karına birer su bardağı için.bu işlemi toplam 5 gün devam edin.bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün devam edin. böylece 10 günlük kür tamamlanmış olur .10 günlük kür için kesinlikle ihtiyacınız olan miktarı bir defada değil, her gün taze olarak hazırlayın.kan dolaşımını düzenlemek amaçlı kullanımda 3-4 adet beyaz lahana yaprağını yarım litre suda hafif ateşte 15 dk pişirin. sabah akşam bir bardak için. her 3 günde bir 3 gün ara vererek toplam 21 gün uygulanır. aynı şekilde ikinci 21 günlük kürüde uyguladıktan sonra ikinci ve son kürde tamamlanır.

4-5 adet beyaz lahana yaprağını kaynayan 750 ml suyun içine koyun ve hafif ateşte ağzı kapalı 7 dakika pişirin. aşağıdaki şekilde tüketin:
ilk beş gün:her gün sabah ve akşam bir su bardağı

ikinci hafta:her gün bir su bardağı

üçüncü hafta:iki günde bir bir su bardağı

dördüncü hafta:üç günde bir su bardağ

beşinci hafta:7 günde bir su bardağı

altıncı hafta:altıncı haftada içilmiyecek

yedinci hafta:bir su bardağı

zayıflamak için yaptığınız bu kür , aynı zamanda toksin atıcı,arındırıcı ve kansere karşıda koruyucudur.

3-beşi bir yerde çayı:
yeşil çay
biberiye
kekik
funda yaprağı
mate yaprağı

sizler de bu bitkileri en yakın aktardan temin edebilirsiniz.zaten yeşil çay da içlerinden en meşhur olanı sanırım.hepsinden birer tatlı kaşığı çayı alıp 1 litre sıcak suya koyun ve demleyerek için.

uzmanlara göre bu çaydan gün içinde en fazla 4 fincan içmek gerekiyor.herşeyin olduğu gibi bunun da fazlası zarar tabi.
sabah kahvaltısında bir fincan,sonra öğlen yine bir,akşam üstü ve akşam da birer bardak olmak üzere bunu istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

4-metabolizma hızlandırıcı çay
3 adet limon
2 greyfurt
4 su bardağı su
3 çorba kaşığı bal
limon ve greyfurtlar kabuklarıyla 4-5 parçaya bölünüp 4 bardak suda 15 dk. kaynatılır. Soğuduktan sonra limon ve greyfurtlar suları sıkılarak çıkarılır bal eklenir.. sabah ve akşam yemeklerden sonra 1 su bardağı içilir…

yağ yakıcı çay
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir.

ödem söktürücü çay
4 su bardağı kaynar su
1 çorba kaşığı ufalanmış papatya
1 çorba kaşığı rezene
1 limon suyu
4 subardağı kaynamış suyun içine bütün malzemeler karıştırılır 4-6 saat bekletilir sonra sabah ve öğle yemeklerinden 1 saat sonra 1 su bardağı içilir.

5-bol bol yürümek..bundan vazgeçmeyin.en 1 saat yürüyün hergün..