Dereotu Yemek Zayıflatır Mı?

zayıflamaDereotu yemek her şeyden önce iştah kapatıyor sevgili hanımlar. Hepimiz diyet aşamasında nelerin iştahımızı kapattığını araştırıp dururuz. Bunlardan en önemlisi dereotudur. İştah kapatan yiyecekleri uzaklarda aramaya hiç gerek yok.

Dereotu zayıflatır mı?

Dereotu iştah kapatan bir sebze olduğu için evet, gerçekten zayıflatır, kilo vermeye oldukça faydalıdır.

Dereotu nasıl Yenmelidir?

Her yemek öncesi ya da açlık hissi uyandıkça; yarım bağ dereotunu incecik kıyın ve çiğ olarak çiğneyerek yiyin.

İbrahim Saraçoğlu’ndan zayıflama hayali ile yanıp tutuşanlara ve zayıflamaktan umudunu kesenlere moral verecek “mucize gibi” bir formül açıkladı. Bu bitki tüm diyetleri kurtarıyor:

Bitkisel Kürler Rehberi, Tıbbi Bitkiler Rehberi, Bitkisel Sağlık Rehberi, Bitkilerdeki Sağlık Mucizesi kitaplarına da imza atan ünlü bilim adamı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, zayıflamanın anahtarının dereotu olduğunu açıkladı.

Son olarak çıktığı Ülke TV’de hormonlu bitkilerin insan sağlığını nasıl tehdit ettiğini anlatan ve insanın genetik yapısını değiştiren hormonlu tohumlar yüzünden yakında normal tohum kalmayacağı tehlikesine dikkat çekerek Tarım ve sağlık Bakanlıklarını göreve çağıran Saraçoğlu’nun Vatan gazetesinde yayınlanan ve kilo vermek isteyenlere büyük moral aşılayacak ilginç formülü şöyle:

Saraçoğlu, “Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusana fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz.

İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir