Doğal elma sirkesi

Doğal elma sirkesiDoğal elma sirkesi zayıflatıyor sevgili arkadaşlar. Bu formül ile kilo veren pek çok kişi ve hatta ünlü yıldız var. Doğal elma sirkesi her derde deva diyen uzmanlar, sadece kilo vermek için değil tepeden tırnağa bütün vücudumuzun sağlığı için elma sirkesinden faydalanmamız gerektiğini belirtiyor. Zayıflama diyetlerinde sık sık salata yendiğini biliyoruz. Her salataya birkaç kaşı elma sirkesi eklemek bu açıdan oldukça yararlı olacaktır.

Elma sirkesi, bir zamanlar çok popülerdi ama son bir senedir adından söz edilmez oldu. Oysa doğal elma sirkesi moda değil vazgeçilmez bir besin olmalı. Çünkü sağlık ve metabolizma için inanılmaz faydalar içeriyor. Sözünü ettiğimiz sirke, doğal ve ev yapımı katkısız elma sirkesi olmalı. Market tipi elma sirkeleri maalesef aynı olumlu etkileri göstermekten uzak..

Her akşam, akşam yemeğinden sonra, yatmaya yakın bir su bardağı sıcak suya, 1 tatlı kaşığı doğal elma sirkesi ekleyin ve bu sıcak suyu yudum yudum için. İstisnasız her gece bu işlemi tekrar ederek yatın. Doğal elma sirkesinin mucizevi etkilerini ortalama 1 hafta içinde fark etmeye başlayacaksınız. Hem vücut sağlığınız hem de metabolizma hızınız fark edilir derecede değişecek.

Pek çok ünlü yıldız elma sirkesi sayesinde form tutuyor, bunu biliyor muydunuz?

Elma sirkesiyle formunu koruyanlar sadece bizler değiliz. Elma sirkesi mucizesini kullanan pek çok ünlü kadın var. Örneğin Gülben Ergen, doğum sonrasında kilolarını verirken elma sirkesi kullandığını söylemişti. Son olarak Türkiye güzeli genç bir manken kızımız da elma sirkesi ile metabolizmasını her zaman hızlı tuttuğunu beyan etti. Böylece gördük ki elma sirkesi zayıflatıyor!

Gen manken Tuğçe Sarıkaya şarkıcı Ebru Polat’ın öz kız kardeşi. Oldukça düzgün bir fiziği var ve her zaman kilosunu kontrol ediyor. İşte tam da bu noktada elma sirkesi kullandığını söylüyor. Elma sirkesi sayesinde formunu koruduğunu söyleyen Tuğçe Sarıkaya, her akşam yemeklerden sonra birkaç tatlı kaşığı elma sirkesini sıcak suya ekleyerek içtiğini, bu sayede metabolizmasını hızlandırdığını söylüyor.

Elma sirkesi doğal olmalı. Doğal, katkısız, ev yapımı ve sağlıklı bir elma sirkesi her derde devadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir