Garantili Zayıflama Tüyoları

kilo verSize çok güzel bir zayıflama tüyosu veriyorum sevgili hanımlar. Bu öneri kesinlikle zayıflatıyor ve zaman içinde kiloların gözle görülür bir biçimde gittiğini görüyorsunuz. Belki de en kolay zayıflama biçimi bu diyebilirim. Yapmanız gereken şey o kadar basit ki. Sadece 1 hafta lazım size. Alışma süreci ortalama 1 hafta oluyor ve 1 haftada insan bu yeni düzenine alışıyor.

Kuralları çok dikkatli okuyun ve uygulayın. Eğer zayıflamazsanız kesinlikle bir dahiliye uzmanına görünün. Çünkü kilo verememenizin altında çok farklı bir sağlık sorunu olabilir. Bunu es geçmemek gerekiyor.

1-Her gün en az 4, en fazla 8 saat kaliteli bir uyku çekiyoruz.

2-Her sabah en geç saat 8’de uyanıyoruz.

3-Her sabah aksatmadan ve kesinlikle boşlamadan sağlam bir kahvaltı yapıyoruz. Bu kahvaltı içinde en çok 3 dilim beyaz ekmek yiyoruz. Peynir, zeytin, bol domates, salata, yumurta ve bal gibi tüketmemiz gereken besinleri almayı ihmal etmiyoruz ve karnımızı güzelce doyuruyoruz. Çayı şekersiz içiyoruz ve asla çay şekeri kullanmıyoruz. Domatese ya da salataya da tuz koymuyoruz.

4-Her akşam en geç saat 7.30’da yemek yeme işini sonlandırıyoruz. Akşam yemeğini yiyerek yemek yemeye son noktayı koyuyor, uyuyana kadar da su ve bitki çayı hariç diğer kalorisi olan besinlerden tüketmiyoruz.

zayıfla

Akşam yemeğine salatayla başlamak çok önemli. Akşam yemeğinde de en fazla 3 dilim ekmek tüketin. Gün içinde bol bol su için. Yeşilçay içmek de bu konuda size yardımcı olacaktır.

Canınız bir şeyler mi atıştırmak istedi?

Kendinize şunu sorun sevgili hanımlar; gerçekten karnım aç mı, bunu yemek zorunda mıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir