Maydanoz Suyunun Faydaları

ödemMaydanoz suyunun faydaları neler, maydanoz suyu zayıflatır mı, maydanoz suyu ödem atar mı, ödem nedir, ödem nasıl atılır, ödem atmak için hangi bitkileri kullanmak gerekir, maydanoz suyu nasıl içilir, maydanoz suyunu içerken nelere dikkat etmek gerekir? Ödem atarak vücudunuzdaki fazla ağırlıklardan kurtulabilirsiniz.

Yarım demey maydanozu, yarım limon suyu ile beraber rondoya koyun ve yarım çay bardağı su ilave edip çekin. Bu püreyi için. Her sabah taze olarak yapmalısınız ve limon suyu da taze sıkılmış limon suyu olmalıdır.

Hangi bitkiler zayıflatıyor ?

Örneğin at kuyruğu bitkisi güçlü bir idrar sökücü yani ödem attırıcı. Egzersiz ve diyetle kullanıldığında yağ dokularının vücuttan atılmasını sağlayıcı özelliği bulunuyor.Yine maydanoz da aynı etkilere sahip.Her yemekte ve salatada maydonoz kullanmak, demleyerek çayını içmek ve sağlarıyla beraber çiğ olarak tüketmek son derece sağlıklı. Zayıflamak istiyorsanız maydanozdan muhakkak faydalanmalısınız.

Diyetinizde olmazsa olmaz bir diğer bitki de adaçayı.Gerek çay olarak demleyerek tüketebiliyorsunuz gerekse yemeklerinize tatlandırıcı olarak da ekleyebiliyorsunuz.Bununla beraber fesleğen de suyu atmaya yardımcı oluyor. Hatta eter yağların moral yükseltici etkisi var.

Kekik,civanperçemi,biberiye,tere otu,sinameki,nanebalık otu ve brokoli de diyet sırasında destekleyici olarak kullanılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir