NASIL KİLO VERECEĞİZ

zayıflama kadıncaKilo verme yolları denilince aklınıza ne geliyor ? Hemen yemek yemeyi kesmek istiyorsunuz.Kilo vermek için yalnızca yemek yemeyi kesmek yetmiyor.Kilo verme beyinde başlıyor.Kişi kilo vereceğine önce beynini inandırmalı.Evet ben kilo verebilirim diyerek yola koyulmalı insan.Hiç kimseyi buna inandırmanıza gerek yok hanımlar.Kilo vereceğinize önce kendiniz inanmalısınız.

Şuna emin olu kilo verme aşamasında kimse size kendiniz kadar yardımcı olamaz.Kilo vermek sizin için önemli.Bunu kendiniz için yapacaksınız başkaları için değil..

Kilo vermenin pek çok yolu var faakat ben size biraz farklı teknikler tavsiye edeceğim.Bakalım faydalı olacak mı bu telkinlerim.Şu an kaç kilosunuz.Önce bunu bilin ve aslında kaç kilo olmanız gerektiğine karar verin.Neden kilo vermeniz gerekiyor, bunu tesbit edin.

İlk başta söylemiştim, kilo vermeye önce beyinde karar vermeniz gerekiyor.Bunu nasıl yapacaksınız ?

Yaz sezonu yavaş yavaş geçiyor ve bütün markalar tek tek indirime giriyor.Şöyle bir çıkın ve markaların outlet mağazalarını bir bir dolaşın.Envai çeşit kıyafetler var, hepsi de birbirindne şık ve üstelik de çok çok ucuz.En marka kıyafetler bile şu an çok uygun fiyatlarla satışta.100 tll ile alışverişe çıkmış olsanız çok rahat bir takım kıyafet düzebilirsiniz kendinize.Hem de kaliteli ve moda kıyafetlerle.Yalnız şöyle bir durum var, genellikle L bedene kadar oluyor ölçü ve XL olsa bile kalıp dar olduğu için yine en fazla L beden olmanız gerekiyor.Boyunuz ve kalıbınız nnedir bilmiyorum ama L bedenden büyükse beden ölçünüz işiniz çok zor.Yine güzel kıyafetler bulabilirsiniz ama işte aması var..

Mağazaları bir bir dolaşın ve kıyafetler beğenin.Deneme kabinine girdiğinizde size olmadığını göreceksiniz muhtemelen eğer bu yazının bu kısmına dek okumuşsanız kilo sorununuz var farz ediyorum.Düşünün bakalım o kıyafet size neden olmadı ?

İşte her defasında aynı durumla karşılaşıyorsanız ve bu durum iyice canınızı sıkmaya başlamışsa sizin acil diyetisyene gitmeniz gerekiyor.Kimseye bir şey danışmanıza ya da fikir almanıza gerek yok.Unutmayın kilo verme aşamasında yalnızsınız.Direk bir diyetisyene gidin ve uzman kontrolünde bir an önce kilo vermeye başlayın.Başkaları başarıyorsa biz neden başaaramayalım, bizim neyimiz eksik ?

İrademiz mi ???