Yeşil Çay Zayıflama

Yeşil çay zayıflama iksiri. Hem de gerçek bir zayıflama kaynağı. Kilo vermek istiyorsanız beni dinleyin ve hemen aktara gidip bir miktar doğal yeşil çay edinerek, 1 ay süresince her gün 3 fincan yeşil çay için. Bir süre sonra yeşil çayın faydaları kendini göstermeye başlayacak ve yeşil çay zayıflama konusunda bütün maharetlerini sergileyecek.

Yeşil çay zayıflatır mı, yeşil çay kilo verdirir mi, yeşil çay nasıl zayıflatır, zayıflamak için her gün kaç bardak yeşil çay içmek gerekir, yeşil çayı nasıl içmeliyiz, zayıflatır mı dediğimiz diğer önemli bir bitki de mate çayıdır. Mate çayı da yeşil çay ile birlikte içilirse bu iki çay daha fazla zayıflatır. Yeşil çay, nasıl ve neden zayıflatır? Hadi birlikte yeşil çay dosyasını açalım.

Ve kilo verelim.. Yeşil çay içerek zayıflamak kolaydır. Yeşil çay yağ yakar. Evet yanlış okumadınız sevgili hanımlar. Yeşil çay içenler daha çok zayıflar.

Hepimiz her gün en az 2, en çok 4 kupa taze demlenmiş, şekersiz yeşil çay içmeliyiz. Bu sağlığımızı düşündüğümüz için kendimize verebileceğimiz çok güzel bir ödüldür. Sağlığımıza sağlık katar ve ömrümüzü uzatır.

Yeşil çay, lipit ve glikoz metabolizması geliştirir, kan şekeri seviyesindeki hızlı artışları önler ve metabolizma hızını dengeler.

Yeşil çay, yağ hücrelerindeki glikozun hareketini durdurarak, obeziteyi önler. Sağlıklı bir diyette iseniz, düzenli egzersiz ve yeşil çay içmek, obez olma ihtimali kalmaz.

Yeşil çay, kolesterol seviyesinin düşmesine yardımcı olabilir. Ayrıca kötü kolesterol seviyesini düşürerek, kötü kolesterol iyi kolesterol oranını da iyileştirir.

Yeşil çay kilo vermenize yardımcı olur. Yeşil çay yağları yakar ve doğal olarak metabolizma hızını artırır. Bu sadece bir günde 70 kaloriye kadar yakar. O bir yıl içinde 7 kilo çevirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir