Yeşim Salkım Nasıl 30 Kilo Verdi?

yeşim salkım88 Kiloya kadar çıkan Yeşim Salkım 5 ayda 30 kilo vererek bugünkü formuna ulaştı. Yeşim Salkım hamilelik döneminde tam 88 kiloyu gördü. Ve doğum yaptıktan sonra emzirme döneminde diyete başlayarak 5 ay içinde 30 kilo vermeyi başardı. 58 kilo olan Yeşil Salkım nasıl zayıfladığını anlattı!

Bakın sevgili hanımlar aç kalmadan zayıflamanın formulü işte budur. Yeşim Salkım da diyetisyenlerin söylediği gibi her sabah doya doya kahvaltı yaptı, her akşam da az yemek yiyerek zayıfladı. Sabah kahvaltısında karnımızı güzelce doyuruyouz ve gün içinde yediklerimize dikkat ederek bizler de Yeşil Salkım gibi zayıflıyoruz.
yeşim salkım
Peki Yeşil Salkım 30 kiloyu nasıl verdi?

“Her sabah tereyağı ve bal yedim. Bu alışkanlık bana anneannemden geçti. Kahvaltıda kocaman kızarmış bir dilim tam buğday ekmeğinin üzerine tereyağı ve bal sürüyorum. Canımın istediği kadar beyaz peynir, tuzu alınmış yeşil zeytin ve bol domates yiyorum.” Salkım diğer öğünlerde ise “Meyve ve yoğurt tüketiyorum. Özellikle incir ve kayısı atıştırıyorum. Öğlenleri ızgara balık veya tavuk, akşamları sebze yemeği yiyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir