Zayıflamak İsteyenler Buraya

ÖNCELİKLE YEŞİL ÇAY…

Önce buna değinmek istiyorum.yalnız sallama çay önermem şahsen,bana sorarsanız  kutu içinde normal siyah çay gibi satılanlardan almayı ya da aktardan almayı tercih edin.ve onu demleyerek günde 2-3 fincan için.emin olun yağ ve selülit eritilmesinde işe yarıyor.bunu hergün 1 saat falan yürüyerek pekiştirebilirsiniz. o da çok güzel olur.

SICAK SU + LİMON

limonlu sıcak su da zayıflama konusunda çok faydalı oluyor arkadaşlar.hergün en az 10-15 bardak sıcak su içerseniz, vicudunuzdaki değişikliklere siz bile inanamayacaksınız.yalnız bu arada maden suyu sodası da takviye edin ki giden minerallerin yeri boş kalmasın vicudunuzda.

****ÖNEMLİ*****

Çinliler hayatları boyunca zayıf kalmalarını içtikleri sıcak suya borçlular,uzmanlar günde 25-30 bardak sıcak su içmeyi tavsiye ediyorlar ama bunun yanında maden suyu takviyesi de şart.

Vücutta biriken yağı çözmek için en doğal gıdaların, sarımsak, limon, enginarsoğan, aromalı yeşil sebzeler, tere, nane olduğunu söyleyen uzmanlar “İlaçlara, tıbbi müdahale ile yağ dokusunun alınmasına karşıyız. Çünkü sağlığa aykırı.” görüşünü belirtirken, erik, karpuz, kiraz, çilek, kayısı gibi meyvelerin de bolca yenilebileceğini belirtiyor.

Sıcak su ile birlikte vücuttan yağ dokuları atılırken beraberinde vücut için yararlı olan mineral ve hücreleri de atabiliyor. Mineral eksikliğini en doğal yoldan giderilmesi ise doğal maden suyu ile sağlanıyor.

Türkiye’nin her yerinde bol miktarda bulunan doğal maden suları içerdikleri mineraller, kalsiyum, vitaminleri nedeniyle vücudun ihtiyaç duyduğu eksiklikleri gideriyor. Bir gün dinlendirilerek gazının alınması ise sodanın içinde bulunan karbondioksitin atılmasını sağlıyor.

Sodaya katılan limon suyu hem sodanın gazını alıyor hem de vücudun C Vitamini ihtiyacını karşılıyor.uzmanlar, sıcak su insan vücudunun iç organlarını yıkadıklarını, sodalı limon ile de vücudun ihtiyaç duyduğu mineral, vitamin gibi eksiklikleri tamamladıklarını söylüyor.