Zayıflamak İstiyorum

diyet ve zayıflama konularıVücudumuzu bikini için hazırlıyorsak eğer bunun için her zaman Nisan ve Mayıs aylarını seçmeliyiz. 3 aylık yaz ayı gelmeden önce kesinlikle belirli bir diyete başlamalıyız. Bu diyetimizi bir doktor kontrolünden geçirmeli, diyet içerisinde her zaman doğal sebze ve meyveler bulunmalıdır.

Yaz aylarında Pazar tezgahlarında zayıflamak için üretimi olan birçok meyve ve sebzeler bizler için yapılıyor. Bunlardan alarak da yararlanabiliriz.

Bunun yanı sıra yaz aylarının yavaş yavaş gelmesiyle evde durmuyor, devamlı dışarı çıkıp gezinti içerisinde bulunuyoruz. Bu nedenle de her zaman hareket yaptığımızdan yine bir zayıflamak için ister istemez uğraş vermiş olmaktayız.

Kendinize bir cümle oluşturunuz ve bu her zaman sizin hedefiniz olsun. Bu hedefi bir hırs haline getirerek başarmaya çalışın. Eğer başarırsanız yaz aylarında bikini ile sizlerde rahat bir tatil yapabilirsiniz.

Eğer başaramazsanız, bikini olmadan veya bikini olsa da köşelerde saklanarak tatilinizi her zaman vücudunuzu düşünerek geçirmiş olabilirsiniz. Bu durum tamamen sizin elinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir