Hem diyet yapıyorum, hem yeşil çay içiyorum

yesil cay zayiflatir miYeşil çay zayıflatıyor diyor uzmanlar. Her istediğimizi yiyerek sadece yeşil çay içip de kilo vermemiz sadece hayal. Pek çok kadın, yeşil çayın, diyet yapmaksızın zayıflattığını zannediyor. Oysa dünya üzerinde hiçbir içecek ya da yiyecek diyetsiz kilo verdirmiyor. Bu konuya dikkat çekmek şart. Bitki çayı sektörü aslında diyetsiz zayıflanacağını sandırıyor olabilir.

Yeşil çay nasıl kullanılır?

Zayıflamak adına diyet yapıyorsunuz. Ayrıca her gün en az 1 saat yürüyorsunuz. Kilo vermek için ciddi bir girişim içindesiniz. O halde her gün en az 2 kez yeşil çay için. Böylece vücudunuzun yağ yakım hızı desteklenir. Metabolizmanız daha düzenli işler ve yağ yakım hızınız da fark edilir şekilde artar.

Diyetsiz zayıflamak ise hayaldir. Yeşil çay sağlık için çok faydalıdır. Diyette olmadığınız dönemlerde de bol bol yeşil çay içebilirsiniz. Kadın sağlığı açısından çok yararlıdır. Yeşil çay içmenizde hiçbir sakınca yoktur aksine çok fayda vardır. Ancak diyet yapmadığınız zamanlarda yeşil çay içmeniz sizi zayıflatmaz. Sadece sağlığınıza sağlık katar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir