Aniden Terk Eden Erkek

aşk acısıOrtada sebep yokken bırakıp giden erkekler. Çoğu kadına tanıdık gelmiş olmalı. Erkekler bazen ansızın çekip gider. Siz de ortaya bir sebep yok diye düşünür, hayretler içinde kalırsınız. Acaba neden terk etti, neden ayrıldık. Hem de sebep yokken. Bir erkek niye ayrılır, terk eden erkeklerin ayrılma sebepleri nedir, neden ayrılma sebebi belirtmeden aniden bırakıp giderler? Erkekleri anlamak için biraz çaba sarfedeceğiz şimdi.


Kavga etmemek ayrılık sebebi

Hiç kavga etmediğinizi dolayısıyla da çok mutlu olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Tartışmamak sorunları ötelemenize neden olur. Böylece her derdi içinize atarsınız. Ortada hiç sorun yokmuş gibi yaparak, aslında olan sorunları biriktirirsiniz. Tartışmamak ilişkinizde farkında olmadan sorun birikmesine neden olur. Zamanla en ufak kavgada patlarsınız. Bu da ilişkinizin bitmesine neden olur. Biz hiç tartışmıyorduk ki, neden bitti diye düşündüğünüzde aslında patlama noktasında olduğunuzun farkına varın.

ask ve sevgi belirtileriÇok fedakar olmak bıktırıyor

Sevgilinize karşı ezik tavırlar takınmanız, çok fedakar olmanız, sürekli kendinizden ödün vermeniz ve onu kendinizden çok sevmeniz ayrılık sebebi. Onu gereğinden fazla sevdiğinizde, sizden usanacağı aklınıza gelmez fakat yapılan istatistiklere göre çok sevdiğinizde korkutuyorsunuz. İlişkiyi hayatınızın merkezine oturtmayın.

Kıskançlık başa bela

Onu kıskanıyor olmanız ilk başlarda onun da hoşuna gitmiştir. Her şeyin azı karar çoğu zarar demiştik. Kıskanmanın da öyle. Onu annesinden bile kıskanıyorsanız ve daha kötüsü bunu ona hissettiriyorsanız, sizi terk etmesi şaşırtıcı olmasa gerek. Çok kıskanılmak, kısıtlanmak, özgür hissetmemek, bağlanma duygusu erkekleri korkutuyor. Dolayısıyla ilişkiden soğutuyor. Bir de bakmışsınız, gitmiş.

Erkeklerin aniden terk etmesi klasik bir erkek davranışıdır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir