Aşık Olan Erkek Nasıl Belli Olur

Erkekler aşık olunca ne yapar, erkeklerin aşık olduklarında haraketleri nasıl değişir ve ne gibi belirtiler gösterirler ? Bir erkeğin size aşık olup olmadığını anlamanızın bazı yolları var. Bakın erkekler aşık olduklarında nasıl değişiyorlar ve ne gibi haraketler sergiliyorlar. Aşık erkeklerin kadınlara yaklaşımları ve aşk belirtileri !

Aşık erkeğin aşk hakkında verdiği tepkiler ve özellikleri:

Çok neşeli göründüğünde… Birdenbire çok mutludur ve farklı görünür. Arkadaşlarına ve ailesine birdenbire çok canlı geldiğinde…

Kızın kadınca ıvır zıvırını evde bırakmasına izin verdiğinde erkeğin ‘ciddi’ âşık olduğunu bilirsiniz. Birdenbire kadınca bir dekordan gurur duyar. Kadının beğendiği eşyaları alır. Onu hayatının her günü ister.

Kendine daha iyi bakmaya ve uzun vadeli düşünmeye başlar. Parasal, fiziksel ve diğer her konuda..

Kadın için kendi yolunda gitmekten vazgeçer. Onu görmek için uçar. Kadının canı çekerse ona gözleme getirmek için geceyarısı yataktan kalkar.

Erkekler delice âşık oluncaya kadar çeşitliliği severler. Bir kadını gerçekten isterse, başka birini elde edebilmek onun için önemli değildir, çünkü onunla beraber olmak ister. Bağlandığımda başka kadınlar tehlike oluşturmaz. Gerçekten çok tutulduğunda baştan çıkmaz.

Her zaman onu düşündüğünde, onun için düşünceli işler yaptığında ya da her zaman onu memnun etmenin yollarını düşündüğünde..

Köşede birini aramaktan aniden vazgeçebileceğini hissettiğinde…

Onu memnun etmek için karakterinin dışında bir şey yapmaya istekli olduğunda… Çocuk sahibi olmayı ya da evlenmeyi asla düşünmemiştir ama bu kadınla yukarıdakilerin hepsini yapmaya isteklidir.

Kadının sorması gerekmeyecektir. Bunu, iliklerine kadar bilecektir. Aşık olan erkekler, aşık olduklarını daima hissettirir. Aklınızda onun size aşık olmadığına dair şüpheler varsa, aşık değil diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir