Ayrılan Erkek Döner Mi?

ayrılan erkeklerTerk eden erkekler genellikle bu ayrılığa çok önceden karar vermiş oluyor. Öyle ki, ilişki süresince aslında bu tip erkekler ayrılığın sinyalini sık sık veriyor. Ve ben ayrılamam sen terk et senaryosu sık sık uygulanıyor. Yani bu şu demek; erkekler kadınları canından bezdirerek ayrılığa zorluyor. İşte sizin erkeğiniz de bu model bir erkekse işiniz bir hayli zor. Yine de erkeği geri döndürmenin birkaç formülü var..

Ayrıldınız. Ayrılık acısı çekiyorsunuz. O gitti. Ve onun geri dönmesini bekliyorsunuz. Acı çeken insanın yapamayacağı entrika yoktur ki bu insan bir terk edilen kadınsa işte ondan korkun!

Ayrılan erkek geri gelebilir. Ancak bu durum sizin ayrılık sonrasında geliştirdiğiniz strateji ile yakından alakalıdır.

Bir erkeğin nasıl geri kazanılacağına dair ince ayrıntılı planları anlatan filmlerde izlediklerinizi unutun! Gerçek hayat filmlerdeki gibi değil. Kararsız ve değişken davranışlar, düşünebileceğinizden daha fazla zarar görmenize ve dağılmanıza yol açabilir. Her ne sebeple olursa olsun, ondan intikam almayı, bu geri kazanma sürecini bir rövanş maçı haline getirmeyi düşünmeyin.

Filmlerde anlatılan, hem intikam alma, hem size tattırdığı acıyı ona da yaşatma, hem de sonrasında mutlu beraberliğe yeniden kavuşma senaryosunun ters tepebileceğini aklınızdan çıkarmayın ve karmaşık oyunlar içine girmeyin.

Bir James Bond filmindeymiş gibi oyun oynamayı bırakın. Onu takip etmek, bir ajan gibi oynamak, pek işlemiyor, bizden söylemesi!

Arkadaşlarına ve ailesine onu sormayı bırakın. Kendinizi görünmez sanıp gölgenizi her an onun etrafında hissettirmeyin. Bu tarz garip davranışlar, hem arkadaşlarını hem de ailesini sizden tamamen soğutmaktan başka bir işe yaramaz. Ona bir ajan gibi yaklaşarak komik duruma düşmektense, kendinize güveninizi koruyun ve bunu açıkça gösterin.

Ayrılık sonrasında da kendine güveni olan kadını gören bir erkek, bu durumdan etkilenecek ve eğer aradaki sevgi gerçek bir sevgiyse, zaten geri dönmek isteyecektir.

Uçup gitmesine izin vermek zorunda kaldığınız bazı mutlu anlar vardır hayatta. Kulağınıza çok sert geliyor olabilir ama bu gerçekliği kabul etmek çok önemli. Tabii eğer normal bir hayata kavuşmak istiyorsanız…

Ayrılık zor, gerçekten çok zor, ama geçmişe yapışıp kalmak sizi daha iyi, daha sağlıklı yapmayacaktır, unutmayın. Geçmişten kopmayı başarmak size çok zor geliyorsa, sizinle aynı deneyimi yaşamış kadınlarla bir araya gelip onlardan destek almaya devam edin.

Sevdiğiniz erkeği geri kazanmak için denediğiniz bütün yollar kapandıysa, kendinizle baş başa kalıp düşünün. Evet, size geri gelseydi her şey güzel olacaktı; ama gelmediyse, şundan emin olun ki, bir başkasıyla tanışmak için önünüzde her zaman fırsat var. Siz de yenilen futbolcular gibi, “Önümüzdeki maçlara bakacağız” diyebilmeyi öğrenin!

“Ayrılan Erkek Döner Mi?” için bir yanıt

  1. Giden gitmiştir gittigi gün bitmiştir.
    Aglasanda sızlasanda boş
    Yaşanması gerekiyormuş eger dogru insan eger yanlış kişi yaşandı ve bitti .
    Bence terk eden taraf kaybedendir
    Kırık kalbini onaran insan güçlü ve hayata dört ele sarılan mutlu olmayı başaran kişidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir