Bir erkeğin sevdiğini anlamak

seven erkeklerBir erkeğin sevdiğini anlamak çok zor aslında. Dürüst olup olmadığını bir anda anlayamayabilirsiniz. Size gerçekleri söyleyip söylemediğini anlamak için onu tanımalısınız. Onu tanımak da bir süreçtir. Bu süreci iyi değerlendirin. Ve hal ve hareketlerini analiz etmeye gayret edin.

Bir erkeğin sevdiğini anlamak için size verdiği değere bakın. Seven erkek değer veren erkektir. Değer vermek ilgilenmek, dinlemek, anlamak, önemsemek ve hatırlamaktır. Sevgi bunların hepsini kapsar.

Seven erkek sizi hayatının ortasına koyar. Aile ve arkadaş çevresinden soyutlamak şöyle dursun, sizi övgü ile girdiği her ortama sokar. Örneğin arkadaşları, örneğin ailesi, örneğin iş çevresi..

Üzgünken teselli veren, mutsuzken güldürmeye gayret eden, yalnızken yalnızlığınızı gideren erkek, bir ihtiyacınız olduğunda yanı başınızda bulunan erkek seven erkektir.

Seven erkek; hep yanınızda olan erkektir. Yanınızda yoksa, sizi yok sayıyorsa, bir şeylerin ters gittiğini hissediyorsanız ve bu gidişe direkt müdahale edemiyorsanız düşünmenizde fayda var. Belki de çanlar ayrılık için çalıyor..

“Bir erkeğin sevdiğini anlamak” için 2 yanıt

  1. Bn birisini seviyorum ama oda bni seviyor mu bilmiyorum? Bana sana karışan birisi var mı diyor? Bir de bn ona bir kere kızmıştım o kafasını yere eğdi ve hiç bişey demedi bana bakarken gülümsüyo bir yere gittiğimde de arkadaşlarıma ela nereye gidiyo diyomuş noluur acil yanıt istiyorum…

  2. meraba bugun ben hoslandigim kisiye mesaj attim sinavini sordum o da bana sordu yaa simdi yarin benden numarasini nerden aldimi sorcak ben ne diycem?:) uuuuuuuuuuuufffffffffffff yaa o qaliba seviyo ben ilk kez ona mesaj attim sonra yine o sonra ben cvb yazdim o da yazdi ben tekrar yazmadim ya ben yarin napicagimmmmm onu cok seviyom o da beni seviyo qaliba cunku bi arkadasina benim cok cnimi sikan insani tenbih etmesi icin bana soz gonderdi ben gerek yok dedim aslinda bana henuz acilmadi ama seviyoo benceeee:)))) ben daha cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyom ya ben yarin napicam yaktin beni zalim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir