Bu Erkek Evlenmek İstiyor

erkekler nasıl kadın severErkekler duygularımızla oynadığında, direkt saçlarımız aklımıza geliyor ve kadınca bir hareket ile hemen saçlarımızla oynuyoruz. Artık hayallerimizle oynatmama yaşına gelmedik mi hanımlar? Erkekleri iyi tanıyın ve onlara sizinle oynama şansı vermeyin. Evlenmek isteyen dürüst erkekle, sizinle eğlenen düzenbaz erkeği birbirinden ayırın. Bir erkek sahiden evlenmek istiyorsa, sizi gerçekten seviyorsa işte böyle davranıyor..

Evlilik teklif edecek ama zamanını kolluyor

Evlenmek isteyen bir erkek, sizi en kısa zamanda hayatına tamamen dahil edecektir. Bu gözü pek adam sizi ailesi ile tanıştırmaktan çekinmez. Ayrıca arkadaş çevresine de sokar. Ve arkadaşlarıyla sizin de arkadaş olmanızı sağlar. Akrabalarına ve ailesine sizi tanıtırken sizin için övgü ile söz edecektir. Evlenmek isteyen erkekler, evlenecekleri kadını toplumun her tabakasında yüceltir. Sizi benimsediğinin ve sahiplendiğinin belki de en büyük kanıtı budur.

Evlenmek isteyen erkek evlilik sözünü sık sık kullanır

Sizi hayatına tamamen dahil ettiği için planlarında, programlarında ve geleceğe dair kurduğu her hayalde mutlaka size de yer verir. Ben kelimesini çok az kullanan bu adam artık genellikle her söze biz diyerek başlamaktadır. Sizinle aynı hayatı paylaşmayı düşündüğü için bu durum kendiliğinden ortaya çıkar. İş hayatında da, özel hayatında da ortak cümleler kurmaktan ve sizin de fikirlerinizi almaktan kaçınmaz. Fikirleriniz onun için değerlidir.

Sabırlı Olun ve Ona Güvenin!

Dürüst, sözünün eri, mert ve sadık erkekler genellikle ilişkilerini evlilikle sonuçlandırıyor. Ona güveniyorsanız, içinizde ona dair en küçük şüphe yoksa rahat olun. Sadık erkekler aldatmaz. Yalan söylemiyorsa, size verdiği sözleri elinden geldiğince yerine getirmeye çabalıyorsa ve değer verdiğini sık sık kanıtlıyorsa evlilik teklifi için gün sayıyor olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir